Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012  (Przeczytany 20471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bachor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Lis 2012, 14:29:11 »
hehe to juz Jutro :)))  Jak myslicie bedzie snieg ?? Bede na 100% Z Białołeki ktos jedzie ??

Jak nie spadnie śnieg to z Białołęki będę jechał.

Offline Escobar80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Lis 2012, 18:44:32 »
Raffi to widzimy się na przystanku o 17:20 w takim razie ja z Nowodworów będę poginął. Po dzisiejszej jeździe stwierdziłem ze rano musze kupić błotniki :) Jutro u nas podobno ma nie padać podobno !!!

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Lis 2012, 08:37:58 »
Raffi to widzimy się na przystanku o 17:20 w takim razie ja z Nowodworów będę poginął. Po dzisiejszej jeździe stwierdziłem ze rano musze kupić błotniki :) Jutro u nas podobno ma nie padać podobno !!!

Jakby ktoś jeszcze chciał dołączyć, to przystanek KONWALIOWA o 17:20. Na spóźnialskich nie czekamy, a przynajmniej ja nie czekam, bo nie chcę zmarznąć.

Dalej będziemy jechać przez Modlińską, Jagiellońską, rondo Starzyńskiego, Jagiellońską, park Praski, trasę WZ i kontrapas na Kapucyńskiej. Dołączyć można w dowolnym momencie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Lis 2012, 14:23:33 »
Prawdopodobnie, być może, jeżeli będzie odpalone, to zostanie wrzucony link do aplikacji Glympse, który będzie pokazywał aktualną pozycję końca Masy...

Niestety wymaga to spełnienia trzech warunków, a/ ktoś w Masie musi mieć smartphone z aplikacją, b/ musi wrzucić link, c/ poszukujący musi mieć smartphone z aplikacją :)

Ja już właśnie zainstalowałam tą aplikację - koledzy i koleżanki liczę na was :) będę próbowała was złapać koło Starynkiewicza - o której tam mniej wiecej będziecie ?

Offline jarmoni

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Lis 2012, 20:18:49 »
Jakoś zawsze zaczynacie, zanim ja skończę pracować...  :-[

EDIT: dużo batmanów?
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2012, 20:49:08 wysłana przez jarmoni »

Offline bachor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Lis 2012, 21:45:44 »
Cytat: jarmoni
EDIT: dużo batmanów?

237 osób.

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Lis 2012, 21:56:45 »
to dużo czy mało jak na tą porę roku ??, szkoda że śniegu nie było :)
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2012, 22:01:26 wysłana przez katana1978 »

Offline Escobar80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Lis 2012, 22:05:34 »
w niedziele będziesz miał snieg :) tez mi go brakowało :)

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Lis 2012, 22:21:13 »
Zabezpieczenie się na koniec rozchachało... :-)
« Ostatnia zmiana: 30 Lis 2012, 22:22:16 wysłana przez trawers »
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Lis 2012, 22:24:07 »
hehe widziałam - pewnie zmęczeni byli - tak jak i ja tą okropną górą pod koniec na Dolnej ....jezu ledwo dojechałam zero kondycji :(

Offline Escobar80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Lis 2012, 22:29:28 »
a była jakas góra po drodze ?? :D szkoda ze nie ujawniłaś się to byśmy z kolega ci pomogli :D

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Lis 2012, 22:43:51 »
a była jakas góra po drodze ?? :D szkoda ze nie ujawniłaś się to byśmy z kolega ci pomogli :D

Następnym razem się ujawnię - choć mam nadzieję że przez miesiąc nadrobię :)

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Lis 2012, 22:51:33 »
hehe widziałam - pewnie zmęczeni byli - tak jak i ja tą okropną górą pod koniec na Dolnej ....jezu ledwo dojechałam zero kondycji :(

Ech, ja codziennie jeżdżę po głównych ruchliwych ulicach pomiędzy samochodami i nie jest to dla mnie męczące ani stresujące -wręcz przyjemne.

Ale jazda na LEWEJ WOLNEJ, gdzie musisz naprawdę zachować maksymalną koncentrację, obserwować zachowanie i korygować błędy nieobliczalnych uczestników Masy, patrzeć na oznakowanie jezdni i kontrolować co się dzieje na przeciwnym pasie ruchu, myśleć cały czas o bezpieczeństwie swoim i innych - to już przynajmniej jak dla mnie doznania rodem z F1.     :) ;)

Do tego na wiosnę dochodzą atrakcje, takie jak kulturalna, albo mniej rozmowa z kierowcami i pieszymi, opowiadanie im o celach naszej imprezy, dyskusja o sensie naszych celów, sensie życia i rozdawanie im ulotek   :D :D

Mnie ponad dziesięciokrotne wyprzedzanie peletonu i podmienianie radiolek, sprawia większy wysiłek niż całodzienna jazda po głównych ulicach w normalnym ruchu.
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2012, 01:18:36 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Lis 2012, 22:58:38 »
hehe widziałam - pewnie zmęczeni byli - tak jak i ja tą okropną górą pod koniec na Dolnej ....jezu ledwo dojechałam zero kondycji :(


Ale jazda na LEWEJ WOLNEJ, gdzie musisz naprawdę zachować maksymalną koncentrację, obserwować zachowanie i korygować błędy nieobliczalnych uczestników Masy, patrzeć na oznakowanie jezdni i kontrolować co się dzieje na przeciwnym pasie ruchu, myśleć cały czas o bezpieczeństwie swoim i innych - to już przynajmniej jak dla mnie doznania rodem z F1.     :) ;)
...
Mnie ponad dziesięciokrotne wyprzedzanie peletonu i podmienianie radiolek, sprawia większy wysiłek niż całodzienna jazda po głównych ulicach w normalnym ruchu.

specjalnie liczyłam - 9 razy wyprzedzałam cały peleton i 4 razy wyprzedzałam kawałki peletonu
przejechałam 27 km z ogonkiem - a zdechła jestem, jakbym zrobiła na szybko 40 km w upale

Offline Storm

  • Początkujący
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Gru 2012, 01:42:23 »
Bardzo udana masa, tempo było ekstra ! Nawet pogoda dopisała, nie było tak zimno ;>
Jadąc gdzieś w połowie, może trochę bardziej z tyłu natknąłem się może na 2 postoje, ale tak krótkie że aż miło ;) Oby takich więcej.

PS: Kiedy liczeni byli uczestnicy? Wydawało mi się, że jak masa wyjeżdżała to było ich o połowę więcej niż na mecie hehe