Autor Wątek: DDR na Łopuszańskiej  (Przeczytany 23372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR na Łopuszańskiej
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Sty 2013, 16:06:18 »

Śmiać się czy płakać...

Ani to, ani to. Zgrabnym ruchem wymigali się od odpowiedzi merytorycznej na Twój postulat. Bo to, że ktoś coś zatwierdził lub nie, to nie odpowiedź - to stwierdzenie faktów, zresztą ogólnie znanych i takich samych dla każdej inwestycji. Odpowiedzią byłoby  "tak, to błąd, poprawimy" albo "nie poprawimy tego gdyż (tu wstaw powód)".

Ja bym poprosił o nieunikanie odpowiedzi i odniesienie się do postulatu metrytorycznie, a nie o pisanie oczywistych banałów, które każdy zna.
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2013, 07:10:50 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline oelka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kolej na rower
Odp: DDR na Łopuszańskiej
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Sty 2013, 01:44:28 »
To niech teraz ZMiD, albo Inżynier Ruchu napisze jak tam wygląda organizacja ruchu.
Dowcip bowiem w tym, że zjechać to tam się mimo wszystko da. Gorzej z wjazdem na ową drogę.

Krzysztof
Krzysztof Olszak

oelka.a.yahoo.com (.a. = @)
http://oelka.bikestats.pl/

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR na Łopuszańskiej
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Sty 2013, 12:04:03 »
Ja bym poprosił o nieunikanie odpowiedzi i odniesienie się do postulatu metrytorycznie, a nie o pisanie oczywistych banałów, które każdy zna.
Tutaj jeszcze jest sprawa kto ma to poprawić. Czy jeszcze wykonawca, czy już ZDM.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR na Łopuszańskiej
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Sty 2013, 17:39:14 »
Ja bym poprosił o nieunikanie odpowiedzi i odniesienie się do postulatu metrytorycznie, a nie o pisanie oczywistych banałów, które każdy zna.
Tutaj jeszcze jest sprawa kto ma to poprawić. Czy jeszcze wykonawca, czy już ZDM.

Owszem, ale to akurat już nas nie powinno obchodzić. To ich problem, że potworzyli milion urzędów o zdublowanych kompetencjach. Niech sami teraz z tym walczą ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)