Autor Wątek: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!  (Przeczytany 4750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
http://www.radiownet.pl/publikacje/aktywnie-w-warszawie-kierunkowy-22-na-rolkach-i-rowerze

Nareszcie ktoś zastąpi tego przemądrzałego Muszczynko, bo strach lodówkę otwierać  ;)
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Maślak

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2012, 20:38:45 »
Chętnie posłucham, a co Ty masz do Raffiego ostatnio miałem fajne słuchowisko na dobranoc ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2012, 21:09:24 »
Chętnie posłucham, a co Ty masz do Raffiego ostatnio miałem fajne słuchowisko na dobranoc ;)

Daj spokój, nawet ja sam ostatnio zauważam, że wszędzie w kółko ten Muszczynko, do znudzenia. Nie to bym nie lubił gadać z mediami, ale cieszę się, że jest jakaś odmiana.

Powinno się od nas maksymalnie dużo osób wypowiadać, bo to pokazuje, że Masa i problemy rowerzystów są ważne i dotyczą wielu osób.
Jak gardłuję w kółko ja, to wrażenie jest takie, ze wszystko jest ok, a tylko jeden pajac chodzi od jednego radia do drugiego i marudzi ;)

Dlatego już jakiś czas temu pisaliśmy na wewnętrznym forum, by się zgłosiły nowe osoby do kontaktów z mediami.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Cze 2012, 21:11:58 »
...a co Ty masz do Raffiego...
Naprawdę na podstawie mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, że coś do niego mam?  :D

Tak naprawdę uważam, że zdobywanie doświadczenia w kontaktach z mediami, przez kolejne osoby, to bardzo dobry kierunek. Raffi nie może być wszędzie i zajmować się wszystkim.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Maślak

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2012, 21:15:34 »
Raffi nie może być wszędzie i zajmować się wszystkim.
W sumie też racja odmiana jest potrzebna, problem jest taki, że w sumie chyba najwięcej czasu dla mediów ma właśnie Raffi. Dobrze mówię? Jak nie to proszę mnie poprawić ;)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Cze 2012, 01:02:06 »
Dobra, ucinam tą pogawędkę...
Było miło... no dobra rozwinę...
Było miło, sympatycznie i na tak zwanym "luzie".
To znaczy, że audycja była skierowana do różnych ludzi. I takich co masę znają i takich co o niej nie mają bladego pojęcia. Rozmowa toczyła się spontanicznie bez scenariusza. To się sprawdziło i zarówno prowadzący, jak i goście mieli komfort rozmowy.

Rozmowa toczyła się na temat rowerów i rolek (wrotek).
Starałem się przedstawić masę nie jako przejazd rowerów ale raczej jako grupę osób, która stara się o poprawę warunków w mieście. Zwróciłem uwagę, że to nie tylko comiesięczny przejazd rowerzystów ale także masy nocne, okolicznościowe oraz szkolenie ludzi z jazdy ulicami miasta.

Zdaję sobie sprawę, że nie do końca wypadłem dobrze. Sądzę, że było widać moje niedociągnięcia ale uważam, że audycja została poprowadzona na plus dla masy.
Wszyscy graliśmy do jednej bramki, co się rzadko zdarza. :)

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Cze 2012, 07:14:55 »
Dlatego już jakiś czas temu pisaliśmy na wewnętrznym forum, by się zgłosiły nowe osoby do kontaktów z mediami.

Nie wiem, czy mam się odnosić do wewnętrznego forum, ale jak by co, to jestem absolwentem dziennikarstwa i public relations. Czasu wolnego nie mam za dużo, ale jeśli coś mogę pomóc, to chętnie.

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Cze 2012, 23:17:47 »
a ja wygralem bilety do kina :D

Stanley niedlugo bedzie nagranie onlajn to kazdy kto przegapi bedzie mogl posluchac :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Cze 2012, 12:28:25 »
Nie wiem, czy mam się odnosić do wewnętrznego forum, ale jak by co, to jestem absolwentem dziennikarstwa i public relations. Czasu wolnego nie mam za dużo, ale jeśli coś mogę pomóc, to chętnie.

Daj znać na PRIV kiedy miewasz ten czas wolny i zostaw mi namiar na siebie.
A jak się zdarzy, że akurat wtedy będzie potrzeba się wypowiedzieć, to będę się kontaktował.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Cze 2012, 22:34:20 »
Sofik, jak usłyszeliśmy w radio, kto wygrał bilety, to wierz mi... jakby to powiedzieć... było wesoło. :D :D :D

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktywnie w Warszawie - Kierunkowy 22 na rolkach i rowerze!
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Cze 2012, 07:51:05 »
Ok, Raffi masz pw.

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater