Autor Wątek: Skarga do ZTMu  (Przeczytany 3963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Skarga do ZTMu
« dnia: 13 Lip 2011, 16:24:41 »
Pytanie


Czy ktoś kiedykolwiek pisał skargę do ZTMu ewentualnie gdziekolwiek i wie jak to zrobić bo dzisiaj wracając jak zwykle do domu modlińską. jeden z kierowców ZTMu (mam zdjęcie, numer boczny i numer rejestracyjny) nie dość że mnie obtrąbił jak burą sukę to jeszcze próbował 3 razy zepchnąć do rowu, na światłach dodatkowo zajeżdżał drogę, jest to jakoś do wygrania, ewentualnie ZTM coś sobie z takich maili robi?
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Skarga do ZTMu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lip 2011, 18:42:15 »
Czy ktoś kiedykolwiek pisał skargę do ZTMu ewentualnie gdziekolwiek i wie jak to zrobić bo dzisiaj wracając jak zwykle do domu modlińską. jeden z kierowców ZTMu (mam zdjęcie, numer boczny i numer rejestracyjny) nie dość że mnie obtrąbił jak burą sukę to jeszcze próbował 3 razy zepchnąć do rowu, na światłach dodatkowo zajeżdżał drogę, jest to jakoś do wygrania, ewentualnie ZTM coś sobie z takich maili robi?

Pisz. Na stronie ZTM jest formularz kontaktowy. Ja dostałem odpowiedź w jednej sprawie. Więcej motorniczego tego tramwaju, którym wtedy jechałem, już nie widziałem - niech mu ziemia lekką będzie.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline gromanik

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Skarga do ZTMu
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lip 2011, 13:42:02 »


Pisz. Na stronie ZTM jest formularz kontaktowy.

http://www.ztm.waw.pl/?c=115&l=1