Autor Wątek: Szkło na ścieżce rowerowej  (Przeczytany 5883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Szkło na ścieżce rowerowej
« dnia: 07 Mar 2013, 12:37:38 »
Chciałbym wiedzieć kto jest odpowiedzialny za sprzątanie ścieżek rowerowych na Bielanach ?Jadąc wczoraj ścieżką od metra Młociny w stronę ul Marymonckiej musiałem część trasy pokonać niosąc rower z powodu bardzo dużej ilości rozbitych butelek .Wieczorami te miejsca są okupowane przez pijaczków a Straż Miejska tam nie zagląda.Pewno się boją bo wieczorami jest tam ciemno!!!!!

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Mar 2013, 15:22:37 »
Chciałbym wiedzieć kto jest odpowiedzialny za sprzątanie ścieżek rowerowych na Bielanach ?
Zarządca Drogi.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Mar 2013, 17:53:33 »
Ja przeważnie dzwoniłem do Z.O.M.  225224064 i o dziwo w zeszłym roku w większości zgłoszeń  na następny dzień było posprzątane.

Offline petek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Mar 2013, 18:26:41 »
Na zjeździe z Mostu Północnego w kierunku Bielan też jest mnóstwo szkła.

Offline kristi

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Mar 2013, 20:47:35 »
Na ścieżce na Radzymińskiej w stronę centrum do wiaduktu kolejowego przed Tesco - jest mnóstwo szkła.
Kross Hexagon V8
ZZR Huragan

Na masie od 04.2011r
w zabezpieczeniu od 10.2011r

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwi 2013, 12:19:19 »
Szkło w ogóle jest wszędzie na ścieżkach rowerowych. Gdy po raz drugi rozciąłem oponę, przestałem jeździć po ścieżkach. A numer do ZOM sobie zapiszę w komórce.

Offline ŁukaszM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwi 2013, 09:53:23 »
ZOM zlikwidował swoją infolinię. http://www.zom.waw.pl/aktualnosc_2007_359_3.htm
Cytuj
Prosimy o kierowanie spraw na bezpłatną centralną infolinię miasta st. Warszawy działającą pod nr. 800707047
No to dzwonię na podany numer. I co? I tam nic nie wiedzą, że mają przejąć obsługę ich zgłoszeń ;D

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkło na ścieżce rowerowej
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwi 2013, 18:21:05 »
Ponownie podaję numer stary ale sprawdzony -gdzie dzwonić w razie "chlewu"- szkieł na drodze rowerowej to ZOM- 225224064 tylko jak w zeszłym roku chwaliłem szybkość interwencji , to w tym roku mam pecha 2 dni zgłaszam  Prymasa Tysiąc lecia od Obozowej do Czorsztyńskiej , Podczaszyńskiego   od Magiera aż do Żeromskiego  ,i Dickensa przy Grójeckiej i niestety bez skutku- poczekam i codziennie podzwonię. Pamiętając problemy z zeszłego roku kupiłem sobie oponki  Shwalbe Marathon Tour (więcej warte niż cały rower) :-[