Autor Wątek: Skradziono rower Mbike crosser DSC 58 XT czarno czerwony  (Przeczytany 2066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chemik

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Witam,

29 czerwca okolo g. 14.30 przy Dworcu PKP Warszawa Wilenska (wejscie od. Solidarnosci) zostal skradziony rower Mbike Crosse DSC 58 XT rocznik 2012. Nagranie z kamer uchwycilo zlodzieja, ale obraz jest nie wyrazny. numer ramy MB 00745. Na kamerze widac jak zlodziej kieruje sie w strone roweru i za chwile juz nim odjezdza. Rower byl podpiety linka do barierki. cala akcja trwala jak zwykle chwila. Kupa ludzi i nikt nic nie widzial.


rower mial blotniki z przodu i z tylu. Bialy bidon i uchwyt na bidon firmy Mbike.

za znalezienie przewidziana nagroda

pozdrawiam

tel 609 333 369
Rafal


Offline skip_yeti

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
    • ccc na fb
Odp: Skradziono rower Mbike crosser DSC 58 XT czarno czerwony
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lip 2013, 10:07:46 »
Rower byl podpiety linka do barierki. cala akcja trwala jak zwykle chwila. Kupa ludzi i nikt nic nie widzial.

Rower za dwa i pół kafla podpięty linką... Marnie widzę szanse, embajków ostatnio jak mówek, łatwo ukryc taki łup.

U mnie ostatnio na bazarku pojawiło się stoisko z rowerkami, niby że sprowadzane, ale nie do końca jestem przekonany. Rzucę tam okiem.
Chcesz spróbować czegoś innego? City CC Warszawa - znajdź nas, nie będziesz żałować.

Offline chemik

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: Skradziono rower Mbike crosser DSC 58 XT czarno czerwony
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lip 2013, 13:23:54 »
tak, niestety tylko linką. Nie uwierzysz, ale podpiąłem go poraz pierwszy i to pod czujnym okiem policji, bo to oni wskazali to miejsce i jeszcze przez dlugi czas stali na schodach, tuz przy tej barierce. Zeszli ze schodów w dół, a za 20 sekund złodziejaszek odjechał rowerem. Wszystko jest na kamerze, no i bylo policjantom strasznie głupio, najpierw nie uwierzyli, ale jak zobaczyli rozcietą linkę to uwierzyli.

Takiego Mbika jeszcze nie widzialem w Warszawie.

dzieki za pomoc.