Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016  (Przeczytany 2733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« dnia: 10 Mar 2016, 19:42:17 »
25 marca 2016 -- Przewidywana trasa przejazdu :


pl. Zamkowy, Senatorska, pl. Bankowy, al. Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, Jagiellońska, Zamoyskiego, Targowa, Grochowska, Terespolska, Stanisławowska, Dwernickiego, Szaserów, Chłopickiego, pl. Szembeka, Zamieniecka, Fieldorfa, Bora-Komorowskiego, Egipska, Saska, Zwycięzców, Francuska, rondo Waszyngtona, most i al. Poniatowskiego, al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy

Dystans ok: 20 km


Mapka interaktywna: LINK

Zobacz także:
http://www.masa.waw.pl/ - Info na stronie WMK

-

Zapraszamy również wszystkich którzy chcą się włączyć w organizację masy (lub przedstawić swoje nowe ciekawsze pomysły dotyczące organizacji, zabezpieczenia, samego przejazdu) na spotkanie przedmasowe które odbędzie się w czwartek 17 marca o godzinie 18:00.
Miejsce: Podamy w późniejszym terminie.
-
-


Proszę o składanie propozycji trasy na maj 2016 oraz czerwiec 2016. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl.
Proszę o ciepły ubiór. Wiosna tuż tuż ale ciągle jeszcze zimno. Nie zapominajmy o sprawnym oświetleniu do roweru. Zadbajmy o Swoje bezpieczeństwo i bądźmy widoczni po zmroku...


Przypominam - NIE JEŹDZIMY PO CHODNIKACH i NIE JEŹDZIMY NA JEDNYM KOLE W PELETONIE!
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2016, 19:59:41 wysłana przez DeXteR »

Offline TomDzik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Mar 2016, 08:40:37 »
Witajcie
W związku z tym, że najbliższa Masa wypada w Wielki Piątek, zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich współbraci rowerowych (nie tylko katolików) o uszanowanie tego najsmutniejszego dla większości Polaków dnia w roku i spokojny przejazd, bez głośnej muzyki, śpiewów, tańców itp.

EDYCJA MODERATORA: tutaj były jakieś nie najszczęśliwsze opinie na temat użytkowników naszego forum i naszych przejazdów, które pozwoliłem sobie zachować wiadomymi wyłącznie dla autora wpisu.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2016, 08:55:49 wysłana przez vit »

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Mar 2016, 08:33:36 »
Co do polityki Masie obowiązuje zasada " nie mówisz, nie pytasz". To daje komfort unikania sporów i pyskówek. Co do religii należy zachowywać się tak samo. 
Forma wpisu traktująca uczestników Masy z góry, jako oderwanych od rzeczywistości oszołomów którym trzeba wszystko pokazać palcem bo inaczej nie będą się potrafili zachować  ( i to bez względu na okazję/ okoliczność) jest nie na miejscu - wręcz obraża zdecydowaną większość ( jak nie wszystkich). Natomiast tekst:

EDYCJA MODERATORA: tutaj był cytat z nie najszczęśliwszego wpisu - usunąłem

nie najlepiej świadczy o autorze który dla siebie wymaga pełnego poszanowania innych zaś traktuje z góry.
To tak do przemyślenia w Wielkim Tygodniu.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2016, 08:57:39 wysłana przez vit »
życie nie znosi próżni...

Offline vit

  • Moderatorzy globalni
  • ******
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Mar 2016, 09:02:18 »
Jako, że mamy Wielki Tydzień proszę o (szczególne) powstrzymanie się od niepokojów i udowadniania kto jest bardziej.

Ja jestem mniej.
Niemniej zamierzam trzymać porządek i spokój (w ilościach wymaganych) na forum.

Wszystkim życzę przeżywania Wielkiego Tygodnia tak jak tego potrzebuje i sobie życzy.

Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Mar 2016, 15:23:29 »
Mam pytanko brać flagę? ;D
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Mar 2016, 15:24:32 »
A czemu masz wątpliwości? Żeby było łatwiej - TAK.
życie nie znosi próżni...

Gregorius

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Mar 2016, 20:06:34 »
Jako, że mamy Wielki Tydzień proszę o (szczególne) powstrzymanie się od niepokojów i udowadniania kto jest bardziej.

Ja jestem mniej.
Niemniej zamierzam trzymać porządek i spokój (w ilościach wymaganych) na forum.

Wszystkim życzę przeżywania Wielkiego Tygodnia tak jak tego potrzebuje i sobie życzy.

Tu raczej nie chodzi o to kto jest bardziej a kto mniej, tylko czemu nowicjusze starają się mieć
głos decydujący. Dawno już zauważyłem, że wszelkie budzące kontrowersje pomysły zgłaszają
osoby, których posty można na palcach policzyć. Potem okazuje się, że niczego nie wskórali
(poza kilkoma postami na forum oczywiście) i tak samo szybko znikają z horyzontu jak się pojawili.
Czasem to się zastanawiam, czy to są w ogóle rowerzyści (o bytności na masach nie wspominając)
czy tylko nasi przeciwnicy niejako od środka coś próbują ukręcić.
Spokojności życzę, a My wszyscy "róbmy swoje - choćby Arkę".

Offline maciekt1000

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 25 marca 2016
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Mar 2016, 15:52:58 »
czyli co, że smutny piątek to rykszy nie będzie????
jak coś to lepiej na rowerze nie jeździć tylko do kościoła iść...
« Ostatnia zmiana: 24 Mar 2016, 15:54:53 wysłana przez maciekt1000 »