Autor Wątek: Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.  (Przeczytany 17104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Sty 2010, 12:55:35 »
jeżeli chodzi o to "ustanie opadów", to tak firmy odśnieżające mają spisane umowy - mają określony czas na doprowadzenie do tzw "czarnojezdu" ale dopiero po ustaniu opadów. Dla tego jak pada śnieg, to nikt z tym nic nie robi. Czekają aż przestanie padać i dopiero odśnieżają.

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Sty 2010, 13:34:17 »
"Ścieżki rowerowe będą czyszczone sporadycznie, więc zachęcam do saneczkarstwa"

Jan Białek, p. o. dyrektora ZOM
(konferencja poświęcona przygotowaniom do zimy, gazeta.pl, 10.11.2006)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Sty 2010, 13:01:38 »
Cytat: Raffi
Ale założę się, że np Siekierkowską fajniej by Ci się jechało odśnieżoną ścieżką niż jezdnią. No chyba, że Tobie pasuje też opcja 3 - zasuwać do Poniatowskiego, by na legalu pojechać tamtędy jezdnią.
Siekierkowskim po ulicy jechałem w zeszłym roku i nie podobało mi się. Zresztą tam gdzie jadę bliżej mam przez Łazienkowski niż Poniatowski więc opcja 3 odpada :P
Akurat wczoraj trenowałem opcję Most Łazienkowski (dylemat tylko z buspasem, bo od Czerniakowskiej nie ma zakazu), gdyż śmieszka na Trasie Siekierkowskiej jest pod grubą warstwą śniegu...
Ewentualnie następnym razem albo jakby mi się nie śpieszyło to bym pojechał, bo zabawa musi być przednia :D
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Odsnieżanie DDR na Marszałkowskiej.
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Lut 2010, 00:18:47 »
Czy może ktoś wie o sposobie w jaki można egzekwować odśnieżanie? W przypadku chodników można zgłosić SM i mogą ukarać zarządcę chodnika mandatem (o ile się nie mylę to do 500 PLN), czy taka możliwość jest też w przypadku DDR? Spotkal się ktoś z tym już?

W rejonie skrzyżowania ul. Modlińskiej z ul. Prząśniczek, którego dotyczyła skarga napisana przez mnie do Biura Infrastruktury odśnieżono drogę rowerową :!:


W miejscu w tle, którego nie dotyczyła skarga już nic nie zrobiono, ale jak widać skargi do Biura Infrastruktury są skuteczne:


A poniżej moje pismo dla porównania i jako przykład do wykorzystania (ja wysłałem je mailem):



« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2010, 00:19:53 wysłana przez gromanik »