Autor Wątek: [sprzedam] Rower na ramie Kross, tarcze mechaniczne, 3x8 biegów  (Przeczytany 3364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Hej, sprzedam jeden ze swoich sprzętów: http://bikeparts.ddl2.pl/bikes.html#rowernr2
Rower złożony na ramie Kross i częściach średniej półki. Dzięki niskiej ramie odpowiedni dla osoby o wzroście 155-170cm. Wytrzymałe części i mocne hamulce. Widelec powietrzny pozwala dostosować twardość widelca do wagi, np. będzie odpowiedni dla dziewczyny. Widelec niskociśnieniowy, zakres ciśnienia około 2,0 - 3,5 bar (można pompować zwykłą pompką).
  Jeździłem na tym rowerze trochę czasu, później odstawiłem. Nieużywany od ponad roku, nieużywany na zawodach, masach krytycznych, ogólnie niekatowany. Całkowicie sprawny. Możliwość przejechania się przed zakupem - więcej niż kółko wokół bloku bo obok mnie jest kawałek lasku. Mogę sprzedać z innymi oponami, mogę sprzedać z dłuższą sztycą (będzie akurat dla osoby o wzroście do 180cm).
 Cena startowa 800PLN z widelcem Marzocchi MXC Air, lub 600PLN z widelcem sprężynowym Manitou Axel. Więcej fotek i takie tam na życzenie.
AdrianSocho