Autor Wątek: Rozkoszna tfurczość na ścieżce rowerowej wzdłuż Cybernetyki  (Przeczytany 5712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Rozkoszna tfurczość na ścieżce rowerowej wzdłuż Cybernetyki
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Gru 2011, 00:33:51 »
Czyli głosować na nich i odpytywać po wyborach :) I męczyć pismami, można brać przykład z Gromanika :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozkoszna tfurczość na ścieżce rowerowej wzdłuż Cybernetyki
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Gru 2011, 09:27:59 »
A w temacie - poraża ta kładka.

Każda kładka to porażka. I przejście podziemne też.

Tu i tak jest o tyle dobrze, że chociaż są podjazdy. Dla cyklisty niemal bezużyteczne, ale niepełnosprawny czy matka z dzieckiem w wózku już raczej dadzą radę. I tak, ZTCP (to było kilka lat temu) projekt opiniowaliśmy negatywnie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: Rozkoszna tfurczość na ścieżce rowerowej wzdłuż Cybernetyki
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Gru 2011, 11:39:37 »
Opiniowany negatywnie? A była jakaś impreza związana z oddaniem obiektu do użytkowania? Może trzeba by było pożyczyć możnowładcom rower, aby się przejechali tam i z powrotem i następnie opowiedzieli o swoich przeżyciach zwiążanych z wjeżdżaniem na ową kładkę i zjeżdżaniem z niej?


@Savil - głosowanie na kogo? Bo ja nie mam na kogo głosować w rejonie, nie mam rowerzysty-radnego w terenie, osoba na którą glosuję to w zasadzie z przymusu - aby tylko ludzie od kwaczki nie wygrali wyborów. Chociaż i tak burmiszczem został PiSdzielec co wieszał swoje plakaty na liniach telefonicznych (!!!!!!!).


Swego czasu u nas na osiedlu zrobiono ankietę jak ludzie widzą mozliwość przebudowy ulicy pod moim domem. Były zdaje się 3 propozycje:
- brak DDR (słusznie!!!!!)
- DDR wkomponowana w chodnik, wymalowana/pomaloana na bruku (yes yes yes bruk! yes! Coś dla możnowładców!)
- DDR jako wydzielone pasy na jezdni.
Biorąc pod uwagę, że w tej chwili w niedzielę przejechało przez godzinę już z.... DZIESIĘĆ samochodów (słownie: 10), w dni powszednie ruch jest tylko rano a po południu cisza taka, że ludzie mogą chodzić środkiem jezdni, byłem zdecydowanie za wersją 1. Niestety, mój OMC Radny był zdecydowanie za wersją C (no skoro jak ma być to porządna!), a i tak ludzie dookoła wybrali to co znają z Warszawy, czyli wersję B - na bruku. I taka tez jest budowana od końca Poniatowskiego.
A właśnie... a propos p.Kanclerz... panie burmiszcz... pan się żeś zabrał za pisanie w Informatorze o tym, żeś pan to zalegalizował w pierwszym miesiącu swojego bycia w ratuszu? (zalegalizowanie Informatora!) Super. Tylko dlaczego przebudowa powiatówki co mam pod domem ją, co miała dojść ta przebudowa do mojego domu a nawet dalej - jest niewidoczna i nawet nie majaczy na horyzoncie?


Tak to wygląda w rzeczywistości. Wielkie hasła, wielkie trele-morele co będziemy robić, potem jeszcze chwila działania po objęciu stołka co by nie dostać kopniaka za umieszczanie swoich produkcji reklamowo-propagandowych w nielegalnym wydawnictwie... I można leżeć brzuchem do góry do końca kadencji...! (pisząc o swojej walce z... koleją dużych prędkości bo jakiś premier wymyślił, że ma iśc przez Konotopę. Oczywiscie KDP chciałby mieć każdy, ale... z boku. Nie obok, tylko dalej ;P )


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozkoszna tfurczość na ścieżce rowerowej wzdłuż Cybernetyki
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Gru 2011, 13:35:49 »
Opiniowany negatywnie?

W tej sytuacji to chyba nie jest aż takie zaskakujące? ;)


A była jakaś impreza związana z oddaniem obiektu do użytkowania?

Nic mi nie wiadomo o imprezie. Nie mam też pewności czy obiekt w ogóle jest już oddany do użytkowania.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)