Autor Wątek: Rondo Zesłańców i hejt na jego temat  (Przeczytany 2150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Rondo Zesłańców i hejt na jego temat
« dnia: 09 Lut 2016, 15:45:45 »
Prośba do ludzi o parę głosów pozytywnych gdyż w artykule TVN-u nie widać naszych interesów tylko same negatywy na pomysł ZDM-u na poprawę naszego sponiewieranego losu na tym rondzie .
ZDM czyta takie opinie i dziwi się że rowerzyści nie bronią  tej inwestycji.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,koniec-noszenia-roweru-na-plecach-przy-rondzie-zeslancow,191573.html

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: Rondo Zesłańców i hejt na jego temat
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lut 2016, 11:56:45 »
Artykuł jest sprzed 2 tygodni, pis z kulawą nogą tam nie zagląda. Zresztą jest kilka komentarzy "rowerowzoficznych".
Jeśli chodzi o komentowanie to lepiej robić to na GW gdzie dodatkowo można likowac i robić riposty. Odpowiedni artykuł był rowerozoficznie prawidłowo okomentażowany:
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19516589,zlikwiduja-absurd-na-rondzie-zeslancow-zamiast-przejscia-podziemnego.html

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rondo Zesłańców i hejt na jego temat
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lut 2016, 13:01:08 »
Zgoda - w linku z Wyborczej jest więcej pozytywnych komentarzy i bardzo dobrze ,ale osoba odpowiedzialna za wizerunek ZDM-u i chcąca wnikliwie przebadać nastroje społeczne w stosunku do konkretnej inwestycji ,bierze pod uwagę nie tylko GW-jedyny "organ opiniotwórczy",ale wszystkie fora i wtedy to wygląda blado . Dlatego warto od czasu do czasu zajrzeć i do innych "tub propagandowych" . Owszem na to trzeba mieć wiele czasu i zaparcia ,a i tak to będzie zbyt mało na większość (która nie zawsze musi być mądrzejsza).
Przyznam się, mimo zwolnienia ,na którym siedzę teraz to i tak, to nie ja znalazłem ten artykuł tylko znajomy ,który wiedząc że nie jest mi obojętne jak się żyje rowerzystom, podesłał mi ze słowami -"i co Ty na to?-gdzie Twoi koledzy którzy niby tak dzielnie walczą o lepszą infrastrukturę ? " 
Dodam ten kolega był kiedyś czynnym uczestnikiem Masy ,a teraz od lat krytycznie wyraża się o naszej działalności.