Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014  (Przeczytany 4251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« dnia: 13 Sty 2014, 23:44:18 »
31 stycznia 2014 -- Przewidywana trasa przejazdu :


Plac Zamkowy, Miodowa, Kapucyńska, al. "Solidarności", pl. Bankowy, Andersa, Stawki, Okopowa, Powązkowska, Duchnicka, Przasnyska, Rydygiera, Felińskiego, al. Wojska Polskiego, Popiełuszki, Słowackiego, Żeromskiego, Perzyńskiego, Rudnickiego, Kochanowskiego, al. Reymonta, Powstańców Śląskich, Wrocławska, Radiowa, Dywizjonu 303, Obozowa, Deotymy, Elekcyjna, Wolska, al. "Solidarności", Karolkowa, Grzybowska, pl. Grzybowski, Twarda, Emilii Plater, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy
Dystans ok: 27 km


Mapka interaktywna: LINK


Zapraszamy również wszystkich którzy chcą się włączyć w organizację masy (lub przedstawić swoje nowe ciekawsze pomysły dotyczące organizacji, zabezpieczenia, samego przejazdu) na spotkanie przedmasowe które odbędzie się w czwartek 23 stycznia o godzinie 18:00.
Miejsce: Stowarzyszenie Zielone Mazowsze, ul. Nowogrodzka 46 lok 6.

Zobacz także:
http://www.masa.waw.pl/ - Info na stronie WMK


--


Proszę o składanie propozycji trasy na luty 2014 oraz marzec 2014. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl.
Proszę o zabranie sprawnego oświetlenia do roweru z uwagi na późną godzinę zakończenia przejazdu oraz dość ciepłego ubrania, bo trasa długa i dla wytrwałych


WINTER IS COMING


Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sty 2014, 09:03:06 »
będzie ktoś z aparatem? bo nie wiem czy się ładnie ubierać ;)
pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Cor7ez

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sty 2014, 15:28:33 »
Czy decydenci i szefostwo Masy Krytycznej mają również zamiar zaangażować się w jakikolwiek sposób politycznie powiązany z wydarzeniami na Ukrainie, przy okazji najbliższej masy? Takie mnie słuchy doszły...

Offline Sparrhawk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sty 2014, 16:08:59 »
Też mnie to ciekawi, chyba że wybiórcza znowu coś palnęła?

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sty 2014, 16:45:38 »
Też zastanawiam się czy to prawda, ale osobiście nie mam z tym problemu. Skoro przy okazji mas juz były wcześniej akcje z podpisywaniem petycji, zbieraniem czegoś dla kogoś to zbiórka leków nie wydaje się być złym pomysłem. ;)
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa

Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sty 2014, 19:05:03 »
Przed Masą jest możliwość przekazania środków medycznych. A hasłem Masy jest - Zimą też się jeździ rowerem.

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Sty 2014, 19:30:08 »
Nie chciałbym - ale to zaledwie moje prywatne zdanie - aby ostatniopiątkowy przejazd masowy upolityczniał się albo wiązał bezpośrednio i wprost z jakimiś innym działaniami niż rowerowe. Jeśli ktoś ma ochotę przed WMK zbierać podpisy/odzież/leki/whatever, to niech sobie zbiera (chociaż Raffi w innym wątku miał coś przeciwko np. obwieszaniu się reklamami...). Ale robienie z tego oficjalnego hasła, pod którym przejechać miałyby osoby o różnych przecież poglądach, byłoby dla mnie nieporozumieniem.

Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Sty 2014, 19:42:14 »
I jest oddzielone. Chcesz to możesz coś przekazać, ale to nie jest tematem styczniowej Masy, tylko przypomnienie, że rower to całoroczny środek transportu, bo wielu o tym zapomina.


Offline trobertk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • trobertk
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sty 2014, 11:04:20 »
Wybieralem sie na dzisiejszy przejazd ale te politykowanie zniecheca mnie.
srebrna motta + srebrna motta damka

Offline bogu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sty 2014, 15:06:56 »
I jest oddzielone.
Ale i tak niewtajemniczeni będą kojarzyć dzisiejszy przejazd jako "Masa dla Euromajdanu"...
I właśnie dlatego, zachowując swoją całkowitą neutralność polityczną: jestem na nie.
(No chyba, że będzie też zbiórka dla funkcjonariuszy milicji - wtedy neutralność będzie zachowana :D)

Niestety to kolejna masa na której mnie nie będzie (nauka)  :-[
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy się zjawią :)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sty 2014, 21:02:40 »
I jakoś odbyła się masa ,w wąskim ,ale za to naprawdę zaangażowanym gronie, czyli było 50 osób naprawdę chcący pokazać urzędnikom, że zimą też można jeździć i tym osobom należy się wielkie podziękowanie. Miejmy nadzieję że w lutym dołączy do nas trochę więcej odważnych ludzi.

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sty 2014, 23:25:38 »
Jeśli pogoda będzie taka, jak dzisiaj, to nie dołączę :'(. Czy, akurat gdy jedziemy, musi złośliwie wiać?

Kto to był w krótkich spodenkach? Po masie policja się o niego dopytywała zdziwiona, że wytrzymuje takie temperatury :D.
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2014, 23:27:09 wysłana przez biały »

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 31 stycznia 2014
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lut 2014, 18:33:33 »
Dexter , dzieci czekają i płaczą  :'(-gdzie zdjęcia z ostatniej masy? Reszty też się tyczy , czyżby robili zdjęcia do prywatnych albumów?