Autor Wątek: [praca]Liczenie rowerzystów w Nowym Dworze Mazowieckim.  (Przeczytany 3244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Szukam osób do pracy przy liczeniu rowerzystów w Nowym Dworze Mazowieckim.. Wymagana umiejętność znalezienia się na właściwym skrzyżowaniu w mieście i umiejętność postawienia kreski we właściwej kratce na kartce papieru ;-) Także praca jest w zasadzie dla każdego.

Terminy:
-W najbliższą środę od 15 do 18.
-W najbliższą sobotę
-W środę za tydzień od 5 do 23 (możliwa praca tylko przez część tego czasu)
-W czwartek za tydzień, prawdopodobnie po południu.

Terminy mogą ulec zmianie - w przypadku deszczu lub nagłego ochłodzenia, będę zmuszony liczenie przełożyć, by wyniki były miarodajne.

Z racji na to, że pomiary są w różnych miejscach, wskazane jest by robić to na rowerze, ale jak ktoś się uprze, to z auta też da radę. Pieszo natomiast raczej się nie uda.

Płatne 20zł/h pracy (niestety płatne nie od razu, a po zakończeniu pomiarów, gdy gmina wypłaci kasę mi). Do pracy nie wymagam pełnoletności. Dojazd na miejsce liczenia we własnym zakresie (rowerem, albo koleją. W przypadku kolei, jak tylko kilka osób będzie potrzebowało, rozważę możliwość zwrotu kosztów podróży).

Przed liczeniem (najlepiej dziś, ale możemy się dogadać na inny termin) trzeba będzie pobrać ode mnie karty pomiarów i przejść krótkie (15-20min) szkolenie - mieszkam przy ul. Kowalczyka 3 (numer mieszkania podam telefonicznie zainteresowanym).

Kontakt ze mną w tej sprawie TYLKO telefoniczny - 608 325 136 (Nie dotyczy osób, które zgłosiły się na Przedmasówce  -z tymi już się kontaktowałem sam). Zgłoszenia na forum, na GG lub na mail - zostaną zignorowane. Po prostu nie mam czasu tu co chwila zaglądać. Wszelkie dalsze pytania i szczegóły - także na kom.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2010, 14:30:48 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [praca]Liczenie rowerzystów w Nowym Dworze Mazowieckim.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwi 2010, 23:13:58 »
Dziękuję za zgłoszenia. Na środę najbliższą mam już komplet. Na kolejną środę i weekend (o ile nie będzie ich zmiany ze względu na pogodę i o ile nikt się nie wycofa) - też.

Zostało więc tylko końcowe, największe liczenie, którego terminu na razie sam nie znam. Jeżeli będzie potrzeba ludzi, będę ogłaszał.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [praca]Liczenie rowerzystów w Nowym Dworze Mazowieckim.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2010, 14:57:38 »
Pogoda się poprawia, więc WZNAWIAM LICZENIE. Prawdopodobne terminy liczenia to:

-niedziela od 11 do 18
-wtorek od 5 do 23
-środa lub czwartek w godzinach prawdopodobnie popołudniowych (nie wiem jakich, bo to wyjdzie dopiero z badania wtorkowego)

Wciąż szukam chętnych, warunki te same co poprzednio (patrz pierwszy post), 20zł/h.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)