Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850094 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1200 dnia: 07 Sie 2011, 21:11:24 »
Propozycja Trasy.
(...) Przekorna, Las Kabacki (1 postój >> przejazd), Leśna, (...) Żubrowa>>>Las Młociński.( OGNISKO )
Rozumiem, że nienawidzisz szosowców i pragniesz, żeby sczeźli w męczarniach, pocentrowani?

Offline barszcz33

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1201 dnia: 07 Sie 2011, 23:04:52 »
Jak dla mnie trasa tip top tylko jaki termin :)

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1202 dnia: 07 Sie 2011, 23:15:28 »
niewiem o czym mówisz przecie jest tam tylko jeden las a w nim drogi są ubite (chyba nigdy nie jechałaś/eś tamtędy) reszta to asfalt.
 
A co do terminu to może w Sobotę na oficjalnej o ile inne osoby się zgodzą.
 
trasę ułożyłem taką w miarę pasującą dla szos ,gdybym chciał napsuć im krwi to jazda odbyłaby się przez "miasteczko Wilanów" np trasą dla wywrotek a tam jest obecnie równy asfalta wyboje są ewentualnie tylko w lesie. pozatym w środku tygodnia(tak do czwartku )sam przejadę trasę i sprawdzę co można zmienić.
 
jeśli chcecie to śmiało zmodernizujcie trasę.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie 2011, 23:19:34 wysłana przez JURO »

Woydzio

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1203 dnia: 08 Sie 2011, 08:33:21 »
niewiem o czym mówisz przecie jest tam tylko jeden las a w nim drogi są ubite (chyba nigdy nie jechałaś/eś tamtędy) reszta to asfalt.
 
A co do terminu to może w Sobotę na oficjalnej o ile inne osoby się zgodzą.
 
trasę ułożyłem taką w miarę pasującą dla szos ,gdybym chciał napsuć im krwi to jazda odbyłaby się przez "miasteczko Wilanów" np trasą dla wywrotek a tam jest obecnie równy asfalta wyboje są ewentualnie tylko w lesie. pozatym w środku tygodnia(tak do czwartku )sam przejadę trasę i sprawdzę co można zmienić.
 
jeśli chcecie to śmiało zmodernizujcie trasę.
Tam jest jeden las w którym NIE MA asfaltowych dróg. A trasa W MIARĘ pasująca dla szos jest trasą zupełnie dla szos niepasującą (zwłaszcza w nocy, gdy łatwo przeoczyć dziurę czy wystający korzeń).
Woydzio

mplonski

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1204 dnia: 08 Sie 2011, 10:25:37 »
Jeśli byłeś  kiedyś na nocniku to widziałeś jak wygląda sprawa oświetlenia, a nie ma obowiązku posiadania świateł o takiej mocy jak znane nam z samochodów. Byłem w w/w lesie jeszcze za czasów zeszłego roweru (trekking) i dla szos to miejsce nie jest, a szczególnie, że nocnik będzie w nocy kiedy nic nie widać.

Poza tym -- trasy na nocniki układane są w dniu przejazdu, podczas przejazdu, a nie na tydzień wcześniej :)

Woydzio

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1205 dnia: 08 Sie 2011, 18:45:54 »

mówisz tak bo niemasz dobrej lampki? może niemasz alternatywnego pomysłu by las ominąć .
 Jak zwykle znajdzie się ktoś kto lubi narzekać . skoro ci niepasuje to niejedź
zostań w domu albo wytęż trochę umysł i zaproponuj objazd. lub własną trasę.
 
P.S.: byłeś w tym lesie?Jeździłeś tam szosą.....
Nie mam super-hiper-duper-wybajerzonej lampki o mocy 5 miliardów luksów - mam dwie wystarczające na asfalt. I wyobraź sobie, Misiu Bagienny, że po Lesie Kabackim jeździłem szosą nawet w zimie, ale nigdy po ciemku. Trasy własnej wymyślać mi się nie chce, bo po pierwsze prowadziłem poprzednią oficjalną NMK a po drugie nie chcę monopolizować pozycji przewodnika - niech się inni też wykażą.
Woydzio

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1206 dnia: 08 Sie 2011, 18:56:52 »
ok
 wiec jak przed "Lasem Kabackim" skręcimy w prawą w Gąski i pojedziemy wzdłuż lasu  tzn. Nowoursynowską, Relaksową, Wąwozową i dalej do puławskiej to będzie i jasno i po czarnym... dalej Wełnianą i do Moczydłowskiej i dalej do Leśnej...
 
będziel epiej dla szosy

Offline Tanawis

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od 09.2004, z Nocną - nieprzerwanie od 2006
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1207 dnia: 09 Sie 2011, 01:40:26 »
Propozycja Trasy.

Trasa: Plac Zamkowy, Senatorska, Nowy Przejazd, Aleja Solidarności, Nowy zjazd, Dobra, Karowa, Browarna, Topiel, Kruczkowskiego, Rozbrat, Myśliwiecka, Szwoleżerów, Czerniakowska, Aleja W.Witosa, Aleja J.Sobieskiego, Aleja Wilanowska, "miasteczko Wilanów", F.Klimczaka, Przyczółkowa, Ł.Drewny, Przekorna, Las Kabacki (1 postój >> przejazd), Leśna, Puławska, Baletowa, Warszawska, Raszyńska, Aleja Krakowska, Łopuszańska, Aleje Jerozolimskie, Popularna, Globusowa, Dźwigowa, Powstańców Sląskich, Górczewska (2 postój >> TESCO), Powstańców śląskich, Aleja W.Reymonta, Radiowa, Arkuszowa, K.Wójcickiego, Żubrowa>>>Las Młociński.( OGNISKO )
Fajna trasa. Jak będziesz miał trochę szczęścia, to może uda Ci się ją osobiście poprowadzić  :)
'          2. sobota miesiąca,    godz. 24:00
- jeszcze, nadal jeździmy i tylko po Warszawie ;
- nie gubimy żadnych uczestników ;
- mamy ciekawsze trasy ;
- i jeździmy "nie z musu", ale "dla przyjemności"  :)  ;

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1208 dnia: 09 Sie 2011, 12:18:46 »
Ciekawie brzmi w teorii, jednak czasowo zabierze zbyt dużo czasu. A jeśli przejazd ma być uwieńczony ogniskiem, trzeba pomyśleć o skróceniu trasy. Ogniska raczej nie rozpala się, kiedy już świta, albo ja się nie znam... ;-)
A przejazd Lasem Kabackim z racji tego, że część osób NA PEWNO będzie na szosach, nie może odbyć się. Już lepiej pojechać dalej i przebijać się do ul. Puławskiej na wysokości Ogrodu Botanicznego. Trochę za W-wę się wyjedzie, ale bardzo nieznacznie.
« Ostatnia zmiana: 09 Sie 2011, 12:21:20 wysłana przez Czarny »
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1209 dnia: 09 Sie 2011, 14:01:46 »
i btw, Dźwigowa jest zamknięta.

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1210 dnia: 09 Sie 2011, 15:38:24 »
Ukłony w strone Szosówek( zamiast lasem>>Gąsek, Nowoursynowska, Relaksowa, Jana Rosoła, Przy Bażantarni, Stryjeńskich, F.Płaskowickiej, Puławska (postój koło Reala))
 
Jeśli chodzi o skrócenie trasy to na jakim odcinku proponujecie? może niejechać tam za Okęcie lecz przejechać z płaskowickiej do Poleczki potem 17 Stycznia ,a następnie łopuszańską do Ursusa (kleszczowa, Ryżowa, Dzieci Warszawy, T.Kościuszki, Cierlicka, Kazimierza Gierdziejewskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Przejazdowa,(przejazd kolejowy"przepraszam szosowców "), Wspólna Droga, Poznańska, Połczyńska i w Lazurową w strone Bemowa).
 
Dzięki Lakiana.

Offline Tanawis

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od 09.2004, z Nocną - nieprzerwanie od 2006
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1211 dnia: 09 Sie 2011, 18:21:12 »
Jeśli chodzi o skrócenie trasy to na jakim odcinku proponujecie?
Najlepiej wytycz trasę wraz z wariantami np. na portalu "miejsce.info". 
Podaj nam link na forum. I wtedy będzie widać "czarno na białym" : 
- co i jak przebiega, 
- jak długa jest trasa, i 
- jak ew. ją skracać  :-\
'          2. sobota miesiąca,    godz. 24:00
- jeszcze, nadal jeździmy i tylko po Warszawie ;
- nie gubimy żadnych uczestników ;
- mamy ciekawsze trasy ;
- i jeździmy "nie z musu", ale "dla przyjemności"  :)  ;

Ślimak

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1212 dnia: 09 Sie 2011, 22:40:25 »
a następnie łopuszańską do Ursusa (kleszczowa, Ryżowa, Dzieci Warszawy, T.Kościuszki, Cierlicka, Kazimierza Gierdziejewskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Przejazdowa,(przejazd kolejowy"przepraszam szosowców "), Wspólna Droga, Poznańska, Połczyńska i w Lazurową w strone Bemowa).

Przejazd Cierlicką obywa się wahadło (rozebrany wiadukt na Traktorzystów). Nie wiem, czy w nocy działają światła. Co do przejazdu kolejowego to nie masz za co przepraszać - jest w bardzo dobrym stanie :) . Raczej należy uważać za przejazdem, na odcinku do Poznańskiej. Tam nawierzchnia jest "nienajlepsza" ;D .

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1213 dnia: 10 Sie 2011, 00:50:21 »
w czwartek wykończę trasę (jeśli chodzi o forum),a dziś jadę na przegląd proponowanej trasy.
 
 ;D zweryfikuje swoje wypociny na żywo.

Woydzio

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1214 dnia: 10 Sie 2011, 05:38:30 »
Nie to, żebym się czepiał czy coś, ale czytamy sobie trzeci akapit: http://www.nocnamasa.pl/?page_id=17
Woydzio

Drex Poprawiłem link.
« Ostatnia zmiana: 10 Sie 2011, 08:03:48 wysłana przez Drex »