Autor Wątek: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...  (Przeczytany 2243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karolek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • moje konto na PinkBike
byłby ktoś chętny na akcję rodem z tematu? Ale tak lajtowo po 80-100km dziennie, rozłożyć na 3-4 dni, spanie w hostelach/namiotach/gdziekolwiek, a nad morzem jakis domek czy cos i posiedziec chwile, a potem wracamy albo trainem albo tez z kółek?

PaVeL

  • Gość
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2010, 08:48:27 »
jasne bardzo chętnie się piszę pod warunkiem że będę wiedział miesiąc wcześniej o terminie żeby wolne w pracy wziąć...

storm

  • Gość
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2010, 10:25:55 »
Ja marzę o GDAńsku - żeby dojechać z W-wy w okolicach 1 doby. To jest (raptem?) 340km, w średnim tempie zajęłoby nam to powiedzmy... 12-15 godzin (prędkość przelotu: 23-28 km/h).
Jeśli chodzi o termin... Lipiec? I proponowałbym ruszyć na wieczór. W dzień przejazd byłby hardkorowy...

PaVeL

  • Gość
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Cze 2010, 13:08:37 »
coo??
a w Gdańsku nie mógł bym się ruszyć przez 3 kolejne dni... raczej nie dał bym rady...

Offline Mr_Brush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2010, 18:01:54 »
Ciekawa koncepcja, tylko musiałbym znać dokładny termin. Najlepszy byłby sierpień

storm

  • Gość
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Cze 2010, 13:19:24 »
PaVeL - da się. Co prawda pewnie by niektórym osobom sztyca podsiodełkowa wyszła przez gardło, ale... Da się. jesli ja leszczu kompletny dałem radę ad hoc zrobić rok temu w lipcu 240 po okolicy W-wy w 10 godzin, to 300km jest w zasięgu ręki. (pdo warunkiem dobrego przygotowania)

Ale ja od razu mówię, że ja SWB poziome i mnie po 240 NIC nie bolało.

Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Cze 2010, 10:40:54 »
potwierdzam - da się. mój rekord to jakieś 270 km. fakt - przez następne kilka dni chodziłem jak john wayne, ale miałem wtedy naprawdę masakryczne siodełko.
ja się zastanawiam nad wycieczką warszawa-krynica morska, bliżej niż do gdańska i też nad morze :-) muszę tylko znaleźć dobre połączenie (mniej nawiedzane drogi). i jeszcze jedna kwestia - przy tak długiej wyprawie trzeba śledzić prognozy pogody a zwłaszcza siłę i kierunek wiatru. przy wycieczce powyżej 200 km to może być czynnik kluczowy.
pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Offline Mr_Brush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W wakacyjnej, pięknej porze, można wybrać się nad morze...
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lip 2010, 09:26:13 »
Ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia, szlifuję trasy rowerowe w Bieszczadach, wiec będę wyjechany.