Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010  (Przeczytany 62989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karol

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Maj 2010, 20:29:50 »
Na skrzyżowaniu Solidarności i Szwedzkiej w masę wjechało ciemnogranatowe Daewoo, mam tylną obręcz do wymiany. Niestety nie spisałem numerów, dopiero po czasie zauważyłem, że mam uszkodzony rower. Policja twierdzi, że na skrzyżowaniu nie ma kamer.

Może ktoś widział zdarzenie, ewentualnie robił zdjęcia, cokolwiek co pomoże zidentyfikować ten samochód. Bardzo proszę o PW.

beju

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #76 dnia: 30 Maj 2010, 22:36:46 »
Policja działa świadomie na Twoją niekorzyść, na całej długości szwedzkiej są kamery monitoringu, wszak po zgłoszeniach włamań/rozboii/kradzieży zainstalowany został tam monitoring... System jest przeciwko Tobie, pamiętaj o tym.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #77 dnia: 30 Maj 2010, 22:41:23 »
Trasa przejazdu (pogrubioną czcionką, trasa zmieniona):
Pl. Zamkowy, Podwale, Kapitulna, Miodowa, Senatorska, Nowy Przejazd, Al. Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski, Al.Solidarności, Szwedzka, 11 listopada, rondo Żaba, Starzyńskiego, Jagiellońska, Cyryla i Metodego, Pl. Wileński, Targowa, Marcinkowskiego, Zamoyskiego, Zieleniecka, Sokola, Wybrzeże Szczecińskie, Most Poniatowskiego, Al. Jerozolimskie, Emilii Plater, Koszykowa, Pl. Konstytucjii, Waryńskiego, Boya-Żeleńskiego, Marszałkowska, Pl. Unii Lubelskiej, Marszałkowska, Pl. Zbawiciela, Marszałkowska, Pl. Konstytucji, Marszałkowska, Świętokrzyska, Al. Jana Pawła II, Rondo ONZ, Al. Jana Pawła II, Solidarności, Pl. Bankowy, Senatorska, Pl. Zamkowy.

Z 23km zostało 17,7km.

Mapka
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2010, 22:44:57 wysłana przez Maćkofff »
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #78 dnia: 30 Maj 2010, 22:51:41 »
Zdarzały się już takie akcje jak na ostatniej masie ??  :(

Offline karol

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Maj 2010, 23:42:27 »
Policja działa świadomie na Twoją niekorzyść, na całej długości szwedzkiej są kamery monitoringu, wszak po zgłoszeniach włamań/rozboii/kradzieży zainstalowany został tam monitoring... System jest przeciwko Tobie, pamiętaj o tym.

Znalazłem mapkę monitoringu miejskiego, rzeczywiście w tym miejscu jest kamera. Ech, chyba tracę wiarę w system...

Zdarzały się już takie akcje jak na ostatniej masie ??  :(

Mnie się zdarzają codziennie. Jadę do pracy 15 minut, w tym czasie co najmniej raz ktoś wymusza na mnie pierwszeństwo i pewnie z 10 razy nieprawidłowo wyprzedza. Najbardziej lubię wyprzedzanie na pasach, kiedy ustępuję pieszym. Sory, taki nastrój mam po tej obręczy... :(

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #80 dnia: 31 Maj 2010, 00:38:21 »
Cytat: karol
Mnie się zdarzają codziennie. Jadę do pracy 15 minut, w tym czasie co najmniej raz ktoś wymusza na mnie pierwszeństwo i pewnie z 10 razy nieprawidłowo wyprzedza. Najbardziej lubię wyprzedzanie na pasach, kiedy ustępuję pieszym. Sory, taki nastrój mam po tej obręczy...
Raz ustąpiłem pieszym na pasach... gdy za mną są jakiekolwiek samochody, nigdy więcej tego nie zrobię*
Z uwagi na "kulturę jazdy" kieroFcUF i ze względu na bezpieczeństwo pieszych.
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

gala

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #81 dnia: 31 Maj 2010, 08:47:29 »
Na szczescie ominely mnie wszystkie nieprzyjemne wypadki i mase moge zaliczyc do udanych :)

A czy ktos moze kojarzy co to za piosenka byla grana na koncu juz na placu zamkowym? Taka sobie zwawa po hiszpansku ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #82 dnia: 31 Maj 2010, 15:40:12 »
Ze żwawych po obcemu pamiętam Bella ciao [ale to chyba włoski] i coś co roboczo nazywam "titi banditi", od powtarzającego się tego rymu ^.^

gala

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #83 dnia: 31 Maj 2010, 20:15:20 »
no faktycznie chodzilo o wloski i to sprostowanie wszystko zalatwilo :) talco... jakos nie moglam tego zlokalizowac i mnie meczylo przez caly weekend. dzieki, titi banditi ;)

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Cze 2010, 00:13:11 »
Ze żwawych po obcemu pamiętam Bella ciao [ale to chyba włoski] i coś co roboczo nazywam "titi banditi", od powtarzającego się tego rymu ^.^

http://www.jamendo.com/en/track/39221
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Cze 2010, 11:23:07 »
A Bella Ciao po angielsku śpiewa Leslie Fish jakby co :)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Cze 2010, 12:27:12 »
A czy można dostać liste utworków granych na tej Masie Krytycznej ? :) Bardzo dużo wpadło mi w ucho.
Komu w drogę temu rower.

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Cze 2010, 14:01:39 »
Nie można ;-)
1 - poprzednia lista byla udostepniona, ludzie sluchali tego w domu i po 2 miesiacach byly narzekania, ze sie muzyka znudzila, chociaz co miesiac byly robione drobne modyfikacje - ta lista jest niezmieniona od kilku mas i nikt nie narzeka, chociaz wg mnie poprzednia lista byla na mase lepsza.
2 - utwory sa wgrane na karte pamieci, ktora jest zamknieta w odtwarzaczu i spisanie jej zawartosci moze byc nieco klopotliwe - moze we wrzesniu jak wroce, to sie tym zajme przy okazji wgrywania nowych utworow, ktore juz czekaja.
A prawie caly masowy repertuar (obecny i przyszly) mozna znalezc na jamendo.
« Ostatnia zmiana: 03 Cze 2010, 14:02:57 wysłana przez Skeler »

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Cze 2010, 14:43:14 »
O Ty niedobry ;)

Jeśli nie wszystko to chociaż kilka kawałków tych z mocniejszym uderzeniem :)
Komu w drogę temu rower.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 maja 2010
« Odpowiedź #89 dnia: 03 Cze 2010, 21:41:09 »
Chrupku - mocniejsze uderzenie ma Bella Ciao [to włoskie, często powtarzane są te dwa słowa] i Tortuga [titi banditi ;)]. O szczegóły pytaj gugla. Bella Ciao w wykonaniu angielskim gdzieś mam jakby co ^.^