Autor Wątek: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą  (Przeczytany 13533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwi 2010, 01:00:20 »
Cytat: Raffi
czemu w porywach do 3m?
Nadinterpretacja... :P
1.80m-1.83m
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwi 2010, 15:54:54 »
Normalnie bym zaplotl w jakims serwisie ale godziny pracy nie pozwalaja na dojechanie do punktu...  :-\

Nie zdążysz do Skiteamu przed 20?

Bo w domu to nie sądzę, by ktokolwiek centrownicę trzymał. Na własny użytek to się zwyczajnie nie kalkuluje wydawać kilkaset złotych by raz na święte nigdy jej użyć oszczędzając 20-30zł na serwisie. To już lepiej (taniej) kupić po prostu solidniejsze koła - nie będą się rozcentrowywać i kłopot z głowy.

Centrownica nie kosztuje kilkaset złotych. Moją kupiłem za stówę, i na niej zaplatam koła już od jakiśch 10 lat. Jak ją kupowałem to zaplecenie koła kosztowało 12zł, teraz zdaje się trochę podrożało...

Mogę Bejowi zrobić koło ale nie wiem czy będzie się mu chciało do mnie jechać (Kasia wie gdzie mieszkam).
AdrianSocho

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwi 2010, 17:28:12 »
Centrownica nie kosztuje kilkaset złotych.

http://allegro.pl/search.php?string=centrownica&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0 - Allegro wyrzuca, że od około 200zł do 700zł. Czyli kilkaset generalnie.

Tym niemniej oczywiście, jak ktoś się uprze, to zrobi sobie z pomocą starego widelca jeszcze tańszą niż Ty kupiłeś.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Kwi 2010, 23:25:51 »
Cytat: Raffi
Cytat: adriansocho
Centrownica nie kosztuje kilkaset złotych.
Allegro wyrzuca, że od około 200zł do 700zł. Czyli kilkaset generalnie.
Tym niemniej oczywiście, jak ktoś się uprze, to zrobi sobie z pomocą starego widelca jeszcze tańszą niż Ty kupiłeś.
Podejrzewam, że sama centrownica to jak Raffi napisał mniejszy problem. Ważne, aby osoba zaplatająca znała się na rzeczy. Dobra centrownica tylko ułatwia pracę :D

Cytat: adriansocho
Jak ją kupowałem to zaplecenie koła kosztowało 12zł
Jak zaplecenie koła kosztowało 12 to ile wymiana dętki albo sama dętka :) Oj piękne czasy były :D
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwi 2010, 06:20:00 »
Jak zaplecenie koła kosztowało 12 to ile wymiana dętki albo sama dętka :) Oj piękne czasy były :D

Ja tam nie tęsknię. Koło ostatnio centrowałem jakoś koło roku 2000. Zaplatam średnio raz na trzy lata. Może być drożej niż 12zł i nie nadwyręży mi to budżetu.

W zamian mam teraz mam możliwość kupienia od ręki wielu części kiedyś niedostępnych, w wielu sklepach, których kiedyś nie było (i w necie).
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwi 2010, 09:04:39 »
W zamian mam teraz mam możliwość kupienia od ręki wielu części kiedyś niedostępnych, w wielu sklepach, których kiedyś nie było (i w necie).
jeszcze poproszę szerszy i tańszy dostęp do eBaya i będę w pełni szczęśliwy:). Globalizacja ma jednak swoje dobre strony - nie tylko złe, jak twierdzą wybrani;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam osoby do zaplecenia koła z centrownicą
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwi 2010, 11:15:11 »
W zamian mam teraz mam możliwość kupienia od ręki wielu części kiedyś niedostępnych, w wielu sklepach, których kiedyś nie było (i w necie).
jeszcze poproszę szerszy i tańszy dostęp do eBaya i będę w pełni szczęśliwy:). Globalizacja ma jednak swoje dobre strony - nie tylko złe, jak twierdzą wybrani;)

Ano ma. Choć części do Leggero, amortyzatorów na 20", plastykowych pełnych błotników 20", profili z ALU ze stopów 7xxx, czy innych potrzebnych mi rzeczy nadal w Polsce nie kupisz. Za żadne pieniądze.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)