Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013  (Przeczytany 4920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« dnia: 09 Cze 2013, 23:45:00 »
28 czerwca 2013 -- Przewidywana trasa przejazdu:


Plac Zamkowy, Miodowa, Kapucyńska, al. "Solidarności", pl. Bankowy, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Chałubińskiego, Koszykowa, pl. Konstytucji, Waryńskiego, Batorego, al. Niepodległości, Odyńca, Puławska, Wałbrzyska, al. KEN, Ciszewskiego, Nowoursynowska, Dolina Służewiecka, Sikorskiego, Sobieskiego, Belwederska, Spacerowa, Klonowa, pl. Unii Lubelskiej, al. Szucha, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie,  pl. Trzech, Plac Zamkowy
Dystans: ok. 27 km


Mapka interaktywna: LINK

--

Zapraszamy również wszystkich którzy chcą się włączyć w organizację masy (lub przedstawić swoje nowe ciekawsze pomysły dotyczące organizacji, zabezpieczenia, samego przejazdu) na spotkanie przedmasowe które odbędzie się w czwartek 20 czerwca o godzinie 18:00.
Miejsce: Stowarzyszenie Zielone Mazowsze, ul. Nowogrodzka 46 lok 6.

Zobacz także:
http://www.masa.waw.pl/ - Info na stronie WMK

--

Proszę o składanie propozycji trasy na lipiec oraz sierpień 2013. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl.
Proszę o zabranie sprawnego oświetlenia do roweru z uwagi na późną godzinę zakończenia przejazdu
« Ostatnia zmiana: 12 Lip 2013, 00:01:14 wysłana przez DeXteR »

Offline Glizdor

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • bez świateł nie jeżdżę, a ty?
    • Józefów na Rower
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Cze 2013, 04:37:14 »
oj wpadnę na pewno to będzie dobra rozgrzewka bo 1 w poniedziałek rowerem do Częstochowy i z powrotem na tydzień :)
I ty przyłącz się do wspólnej jazdy rowerem z Józefowa i okolic.
http://facebook.com/RowerowyJozefow
Jeździmy pod hasłem: "Józefów na Rower"

Offline muzyczny_plecak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • dobra muzyka się nie starzeje ;]
    • senner.pl
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Cze 2013, 20:32:41 »
ej, kiedy oficjalny iwent na fejsbuku? nie mam jak męczyć znajomych zaproszeniami :P

Offline Adbej21

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Cze 2013, 12:25:23 »
Glizdor przeciez to jest 249km z wawy do czetochowy a po za tym nie dasz rady tyle przejechac.Zmeczysz sie tylko to jest tak daleko ze hej.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Cze 2013, 23:18:37 »
Bardzo fajna masa. Tempo "z licznika" - jak zwykle a jednak wydawało mi się, że szybsze. Pewnie dlatego, że znowu bez zgody i wiedzy  ;) organizatorów zabezpieczałem tu i ówdzie. Siła przyzwyczajenia.

A teraz to co było IMVHO źle. Ponownie autobus w Al. Solidarności na wysokości Muzeum Niepodległości "wbił się" w masę. Tak miało być? Bo jeśli nie, to chyba jednak trambuspas trzeba zablokować wcześniej, żeby powstrzymać takich nadgorliwych pracowników MZA przed zrobieniem krzywdy swojej i czyjejś rodzinie.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Cze 2013, 03:23:18 »
To chyba było jakieś koszmarne nieporozumienie między Policją, Zabezpieczeniem, nadzorem ZTM i jego pracownikami - sam widziałem  i w tym uczestniczyłem ( to nie temat na dyskusje tutaj)

No nic sam odbiłem na Odyńca bo łańcuch mi się rozleciał - byłem tam niemal pod domem, dzięki dla kolegi który zabrał moją kamizelkę i oddał na odprawie.

Fajnie było choć taki fragment przejechać i postać sobie na największych skrzyżowaniach.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ;)  ;D   
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Ral

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Cze 2013, 07:09:55 »
Chciałem zapytać o tę grupę osób, która wypadła z tramwaju z "pretensjami", nikomu się tam nic nie stało?
Kross Evado 2.0

Na masie od 04.2013r
Od 11.2013r kilka razy w zabezpieczeniu.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 czerwca 2013
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Cze 2013, 23:18:43 »
Przy Rakowieckiej? Spoko, trochę pogadali, pogrozili, poszli.