Autor Wątek: 2010.09.26 Maraton Warszawski - 42 km - lansowanie WMK  (Przeczytany 8867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeXteR

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 2010.09.26 Maraton Warszawski - 42 km - lansowanie WMK
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Wrz 2010, 20:04:43 »
No i Maraton minął bez problemowo.

Dziękuję wszystkim którzy wyrazili chęć przejazdu i pomocy przy Maratonie.
Dziękuję tym którym chciało się zaczekać aż przyjedziemy z Jerzym i "gąsienicą" :-) Jednocześnie wiem, że pozostałych ściągnęły obowiązki i dlatego nie zostali do końca.

Zgrzytem ze strony Wolontariatu było prawdopodobne zagubienie naszych przepustek na rowery skutkujące oporem umysłowym ze strony ochrony na ostatniej prostej.
Z drugiej strony przed startem było tak mało czasu na odnalezienie w tym sajgonie czegokolwiek, że dobrze że znaleźliśmy Marka.

To niedociągnięcie z przepustkami rowerowymi trafiło rykoszetem - kobietę z FMW - jadącą rowerem przy "gąsienicy" (50 osób połączonych liną) i dokumentującej rekord Guinessa na kamerze (przez 6,5 h).

Ciepłe jej słowa w kierunku ochrony tak ich zaskoczyły że przedostała się aż do linii mety :)
A ja z Jerzym także.

Doczekaliśmy z Diabłem, Drexem i Jerzym do końca Maratonu i poszliśmy się pożegnać w imieniu wszystkich z Markiem Troniną.
Prosił by przekazać wszystkim serdeczne podziękowania za pomoc i pobiegł znowu czegoś dopilnowywać żeby nie sp....

Jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim :)

Drex

  • Gość
Odp: 2010.09.26 Maraton Warszawski - 42 km - lansowanie WMK
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Wrz 2010, 21:29:25 »
A z mojej strony- filmik już się uploaduje. :-) Będzie można zobaczyć jak się jechało i jaki mieliśmy widok- nie mówię o Dexterze i Jerzym- oni mieli gąsienicę... :P

Drex

  • Gość
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz 2010, 16:07:43 wysłana przez Drex »

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 2010.09.26 Maraton Warszawski - 42 km - lansowanie WMK
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Wrz 2010, 07:31:08 »
Fajny filmik :) I like it :)

Ale i tak ta ochrona na końcu co nas ściągnęła wkurczepieczone mnie setnie :/ :P
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz 2010, 08:10:25 wysłana przez chrupek »
Komu w drogę temu rower.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 2010.09.26 Maraton Warszawski - 42 km - lansowanie WMK
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Wrz 2010, 22:01:27 »
Szacunek Dreks  z taka prędkością gnać za chartami i jeszcze dobry filmik nakręcić masz parę i umiejętności. Ciekawy jestem jak filmik przy "gąsienicy "oni rozwijali prędkość w przypływie zawziętości ok. 9 km.