Autor Wątek: Masa turystyczna - propozycja  (Przeczytany 11784 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wiacek

  • Gość
Odp: Masa turystyczna - propozycja
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Kwi 2010, 22:19:17 »
Najważniejsze są moim zdaniem zbliżone możliwości grupy. Podobna kondycja, podobne rowery.
Na marcowej masie to właśnie było lepsze, że mimo sporej grupy uczestnicy mieli podobne możliwości i moim zdaniem jechało się lepiej.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa turystyczna - propozycja
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Kwi 2010, 08:49:21 »
A po co nam siła? W małym, kameralnym gronie przyjemniej się jeździ.

Właśnie. Nie każdy chce jechać w wielkiej grupie, bo wtedy jako organizator z automatu powinien tych ludzi pilnować, czy się nie gubią, nie rozjeżdżają, nie mają awarii itp.

Najważniejsze są moim zdaniem zbliżone możliwości grupy. Podobna kondycja, podobne rowery.

O, to, to. Dlatego nasz wyjazd do Żelazowej Woli nie był otwarty. Chcieliśmy poszaleć z prędkością.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Mr_Brush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa turystyczna - propozycja
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Kwi 2010, 08:38:34 »
W sobotę, przejechałem się wyznaczona przeze mnie trasą. Jeszcze żyje, więc tragedii nie było. Nie nabawiłem się też jakiegoś strasznego stresu z tytułu jazdy obok samochodów, ale ja to ja. Inni mogą mieć inne zdanie. Zaznaczę tylko że odcinek drogą 17, do Wiązownej, jest wybitnie przyjazny i komfortowy. Obwodnicę Wiązownej ściąłem przez środek Wiązownej. W drodze powrotnej trochę pobłądziłem, przez nieprawidłowy zjazd z jednego ronda, ale wiem gdzie popełniłem błąd, więc jest spoko. Ostateczna decyzja leży w rękach ogółu.

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Masa turystyczna - propozycja
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Maj 2010, 02:15:54 »
Zmiana planów ;D, jedziemy do Leszna.
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2010, 02:17:49 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl