Autor Wątek: Rower zimowy  (Przeczytany 12329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rower zimowy
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lis 2011, 13:38:31 »
Ja w sumie cala ubiegla zime przejezdzilem szosa na slickach i nie mialem z tym problemow... :-)

Dokładnie. W Warunkach Wawy poza 2-3 dniami tzw paraliżu, slicki są chyba najlepszą gumą, bo jezdnia jest czarna i sucha. Względnie semi jeżeli ktoś ma nieodśnieżaną uliczkę boczną po drodze, albo chodnik spod bloku.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rower zimowy
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Lis 2011, 14:08:07 »
W sumie przypomnę sobie czemu nie jeżdżę na bieżniku i pewnie wrócę do Marathonów :D Tylko rodzice mówią mi, że jazda na rowerze w zimie jest niemożliwa - ludzie, którzy nawet w lato widują rowery praktycznie tylko zza szyby samochodu :D hah

Offline skip_yeti

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
    • ccc na fb
Odp: Rower zimowy
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lis 2011, 13:20:33 »
Wasze zdolności do off-topu noszą znamiona geniuszu 8)
Rowerek juz gotowy. Po dłuzszej analizie tematu zmieniłem podejście i po prostu wykonałem reanimację części z uzupełnieniem nowymi (z niewielką pomocą zaprzyjaźnionego serwisu - jeżeli mogę to polecam serwis/sklep w Pruszkowie Stalowa róg Powstańców) no rowerek pozostał nadal 21 biegowym ATB. Zobaczymy jak po paru sezonach zima - działka - zima bedzie sie prezentował.
Tak czy inaczej thanks.
Chcesz spróbować czegoś innego? City CC Warszawa - znajdź nas, nie będziesz żałować.