Autor Wątek: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011  (Przeczytany 20027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lip 2011, 19:27:27 »
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie rejestracji na Masę Powstańczą. Czy konieczne będzie trzeba drukować te maile potwierdzające rejestrację? Ja miałam włam na pocztę i usunięto mi wszystkie wiadomości w tym to potwierdzenie :( :( :( niestety nie zdążyłam go wydrukować :( :( :(
W tamtym roku nie trzeba było drukować jakiś potwierdzeń, wystarczyło podać imię i nazwisko i podpis o ile dobrze pamiętam i organizator odhaczał uczestnika.

PROSZĘ O POMOC!

Global Moderator Comment Proszę nie nadużywać czerwonego koloru czcionki ;-)
« Ostatnia zmiana: 02 Sie 2011, 09:56:26 wysłana przez gromanik »

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lip 2011, 19:34:18 »
Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się na Masie Powstańczej, a się zarejestrował to czy mógłby odstąpić mi potwierdzenie rejestracji, z powodu... patrz cytat :( jeśli TAK prosiłabym o kontakt mailowy: beata.czubakowska@gmail.com
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie rejestracji na Masę Powstańczą. Czy konieczne będzie trzeba drukować te maile potwierdzające rejestrację? Ja miałam włam na pocztę i usunięto mi wszystkie wiadomości w tym to potwierdzenie :( :( :( niestety nie zdążyłam go wydrukować :( :( :(
W tamtym roku nie trzeba było drukować jakiś potwierdzeń, wystarczyło podać imię i nazwisko i podpis o ile dobrze pamiętam i organizator odhaczał uczestnika.

PROSZĘ O POMOC!

Global Moderator Comment Zmiana koloru czcionki z czerwonego na czarny w cytowanym poście
« Ostatnia zmiana: 02 Sie 2011, 11:11:28 wysłana przez gromanik »

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Lip 2011, 20:14:44 »
Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się na Masie Powstańczej, a się zarejestrował to czy mógłby odstąpić mi potwierdzenie rejestracji, z powodu... patrz cytat :( jeśli TAK prosiłabym o kontakt mailowy: beata.czubakowska@gmail.com
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie rejestracji na Masę Powstańczą. Czy konieczne będzie trzeba drukować te maile potwierdzające rejestrację? Ja miałam włam na pocztę i usunięto mi wszystkie wiadomości w tym to potwierdzenie :( :( :( niestety nie zdążyłam go wydrukować :( :( :(
W tamtym roku nie trzeba było drukować jakiś potwierdzeń, wystarczyło podać imię i nazwisko i podpis o ile dobrze pamiętam i organizator odhaczał uczestnika.
PROSZĘ O POMOC!

Nigdy nie jest tak, że wszyscy co się zarejestrują, na masie się zjawiają, więc z tego co mi wiadomo, to są jeszcze miejsca dla osób, które się nie zarejestrowały przez internet.
To znaczy, będzie prowadzona rejestracja na miejscu, na zasadach kto pierwszy ten lepszy, bo ilość tych miejsc, też jest ograniczona.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Lip 2011, 20:21:54 »
okey :) dzięki za informację. Wiesz, ja zarejestrowana jestem tylko nie mam tego potwierdzenia, bo jak już mówiłam mam wyczyszczone konto mailowe ;/

Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się na Masie Powstańczej, a się zarejestrował to czy mógłby odstąpić mi potwierdzenie rejestracji, z powodu... patrz cytat :( jeśli TAK prosiłabym o kontakt mailowy: beata.czubakowska@gmail.com
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie rejestracji na Masę Powstańczą. Czy konieczne będzie trzeba drukować te maile potwierdzające rejestrację? Ja miałam włam na pocztę i usunięto mi wszystkie wiadomości w tym to potwierdzenie :( :( :( niestety nie zdążyłam go wydrukować :( :( :(
W tamtym roku nie trzeba było drukować jakiś potwierdzeń, wystarczyło podać imię i nazwisko i podpis o ile dobrze pamiętam i organizator odhaczał uczestnika.
PROSZĘ O POMOC!

Nigdy nie jest tak, że wszyscy co się zarejestrują, na masie się zjawiają, więc z tego co mi wiadomo, to są jeszcze miejsca dla osób, które się nie zarejestrowały przez internet.
To znaczy, będzie prowadzona rejestracja na miejscu, na zasadach kto pierwszy ten lepszy, bo ilość tych miejsc, też jest ograniczona.

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lip 2011, 22:56:50 »
Przyłączam się - jakby ktoś nie mógł przybyć na masę i miałby do oddania rezerwację to chętnie bym skorzystał i prosiłbym o kontakt wpacholczyk@gmail.com lub przez forum
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline Sparrhawk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Lip 2011, 22:58:43 »
Można się zarejestrować w dniu imprezy na miejscu.

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Lip 2011, 23:03:43 »
Widziałem koszulkę na MP 2011 ale brzydactwo - chyba ktoś inny zaczął się tym zajmować ? :P

Offline bu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Lip 2011, 23:27:05 »
też mi się nie podoba, ale w tym dniu nie ważne są koszulki tylko pamięć o poległych powstańcach!

pomarańczowe ładniejsze!

Offline kz71

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Sie 2011, 11:40:43 »
Zamieszkam link dotyczacy masy powstanczej:
http://http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,rowerzysci-pojada-w-holdzie-powstancom,252412.html

Pytanie do osoby zwiazanej z organizacja imprezy: Jak wiadomo rejestracji przez internet juz niema, bedzie mozna sie zarejestrowac na miejscu (250miejsc). Czy osoby dla ktorych zabraknie miejsc beda mogly pojechac czy nie zostana dopuszczone do masy?


Cor7ez

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Sie 2011, 12:25:37 »
Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, w której organizatorzy
zabraniają uczestnictwa, bo nie ma już miejsc rejestracji itp.
Nie ważna koszulka, ważna Nasza obecność,  uczestnictwo i taka
jak umiemy chęć oddania hołdu uczestnikom Powstania. Z tego
co wiem Powstańcy są bardzo zadowoleni z faktu budowania
wspólnoty i uczestnictwa w różnego tego typu akcjach upamiętniających.
Chodzi tu o bieg, gry, masę Powstańczą czy choćby koncert itp.
Najważniejsza jest nasza wspólna obecność jak najliczniejsza na tego
typu imprezach. Byłem na każdej do tej pory Masie Powstańczej (bodaj 4)
i zawsze był fantastyczny klimat, także na trasie, gdzie Warszawiacy nas
pozdrawiali. Oby tylko pogoda dopisała i nasza liczebność, choć faktem
jest, że wielu zarejestrowanych, później jednak się nie pojawia na Masie... :'( .

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Sie 2011, 12:31:50 »
@Cor7ez - nie musisz wciskać enteru po każdym zakończonym zdaniu. ;-)

Mam prośbę osobistą. Ponieważ jutro nie będę w stanie dojechać na spotkanie przedmasowe z racji pracy, prosiłbym o jakiś skrót z najważniejszych punktów dot. organizacji samego przejazdu. Tu czy na PW - wszystko jedno. Pofatyguje się ktoś?
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Sie 2011, 13:30:27 »
Czy osoby dla ktorych zabraknie miejsc beda mogly pojechac czy nie zostana dopuszczone do masy?

Spokojnie, nikt nikogo z przejazdu nie wyrzuci. Chyba, że ktoś zacznie robić przysłowiową "siarę", jeździć pod prąd, po chodnikach, czy w inny sposób zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników. Ale zakładam, że to Ciebie nie dotyczy.

Trzeba też mieć świadomość, że jest nas wystarczająco do obstawy 2000 ludzi. Więc jak przyjedzie 2500 lub 3000, to będzie po prostu wolniejsze tempo oraz więcej (w dodatku coraz dłuższych) postojów. Zabezpieczenie się po prostu nie rozmnoży.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Sie 2011, 14:13:12 »
Mam prośbę osobistą. Ponieważ jutro nie będę w stanie dojechać na spotkanie przedmasowe z racji pracy, prosiłbym o jakiś skrót z najważniejszych punktów dot. organizacji samego przejazdu. Tu czy na PW - wszystko jedno. Pofatyguje się ktoś?


Wezmę dyktafon ;)

Offline kz71

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Sie 2011, 14:14:53 »
Czy osoby dla ktorych zabraknie miejsc beda mogly pojechac czy nie zostana dopuszczone do masy?

Spokojnie, nikt nikogo z przejazdu nie wyrzuci. Chyba, że ktoś zacznie robić przysłowiową "siarę", jeździć pod prąd, po chodnikach, czy w inny sposób zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników. Ale zakładam, że to Ciebie nie dotyczy.

Ja bylem biernym uczestnikiem forum, lecz przyjeżdżam na masy w   celu "przeturlania" się z punktu A do punktu B w milej atmosferze  :)   

 
Trzeba też mieć świadomość, że jest nas wystarczająco do obstawy 2000 ludzi. Więc jak przyjedzie 2500 lub 3000, to będzie po prostu wolniejsze tempo oraz więcej (w dodatku coraz dłuższych) postojów. Zabezpieczenie się po prostu nie rozmnoży.


Moim zdaniem na Masie Powstańczej im więcej osób tym lepiej, dlatego nie rozumiem ograniczenia miejsc ze strony organizatorów. Masę stanowią ludzie i ich nigdy niema za dużo, a tępo, czy postoje są już mniej istotna rzeczą, chodź wiadomo, że każdy chciałby, żeby było to jak najbardziej płynne.
Koniec przekazu  ;) Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Sie 2011, 14:16:50 wysłana przez kz71 »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Masa Powstańcza 2011 - 6.08.2011
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Sie 2011, 22:11:26 »
nie rozumiem ograniczenia miejsc ze strony organizatorów.

Zrozumiałbyś, gdybyś musiał trasę tej Masy ludzi zabezpieczyć, a nie tylko jechał i obserwował jak całą robotę odwalają inni.

Obecnie mamy dość ludzi i sprzętu w zabezpieczeniu by w miarę dobrze zorganizować przejazd dla 2000 ludzi. Jak przyjedzie 2500, to nie łudź się, że będzie super - będą postoje, wolne tempo, albo auta i piesi w peletonie. Ludzie z zabezpieczenia się nie rozdwoją, a wraz ze wzrostem ludzi rośnie ilość pracy. W pewnym momencie osiąga się ten moment, gdy brakuje rąk do pracy np. do zabezpieczenia skrzyzowania. Ta granica jest obecnie właśnie przy poziomie około 2000 ludzi.

Jest jeden sposób na większy peleton - Masa musi mieć kasę by doposażyć się w sprzęt (lizaki, kamizelki, radia) i musi mieć więcej osób w zabezpieczeniu. Wtedy będziemy w stanie zabezpieczyć naraz dłuższy peleton.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)