Autor Wątek: Facebook na stronie WMK  (Przeczytany 3852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Gość
Facebook na stronie WMK
« dnia: 11 Gru 2010, 20:59:01 »
 Proponuję wstawić choćby dla urozmaicenia i pokazania iż Warszawska Masa Krytyczna jest na Facebooku, aplet społecznościowy na główną stronę WMK, tak jak ma to większość stron w internecie.

Offline Cezex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Facebook na stronie WMK
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Gru 2010, 20:43:29 »
Czemu nie. Panienki ode mnie ze szkoły jak się dowiedziały, ze wybieram się na Masę to zrobiły wielkie oczy i to nawet te co są z Warszawy. Przez Facebooka na pewno by to do nich trafiło.

Swoją drogą swego czasu Masa była lepiej rozreklamowana.

Drex

  • Gość
Odp: Facebook na stronie WMK
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Gru 2010, 03:43:55 »
Na stronach BGR ( i jednej i drugiej- Bemowo i Bielany :D) taki aplet społecznościowy jest. ;) Ładnie się prezentuje. ;)

Szakal

  • Gość
Odp: Facebook na stronie WMK
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Gru 2010, 16:05:07 »
Na stronach BGR ( i jednej i drugiej- Bemowo i Bielany :D ) taki aplet społecznościowy jest. ;) Ładnie się prezentuje. ;)

 Otóż to, poza tym patrząc na stronę masy krytycznej to coś tak zmarniała po ostatnich przejściach. Niby nowa kolorystyka, ale jak dla mnie to nie trawię jej. Zdecydowanie gdybym miał wybierać, to zaznaczyłbym poprzednią wersję, lub coś innego takiego bardziej o kolorystyce szarej (nawiązując do loga masy), prawdę mówiąc to ktoś z Was ma już wg. mnie lepszą kolorystykę (o: http://rafal.muszczynko.pl/;) , lub moja stronka www.rpw.bee.pl. Ale jakby to powiedzieć każdy ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje  :) Więc wszystko zależy od Was organizatorzy. Pozdr.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Facebook na stronie WMK
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sty 2011, 16:13:13 »
Proponuję wstawić choćby dla urozmaicenia i pokazania iż Warszawska Masa Krytyczna jest na Facebooku, aplet społecznościowy na główną stronę WMK, tak jak ma to większość stron w internecie.
Fajny pomysł. Alpet już jest na stronie.