Autor Wątek: Zamknięta jezdnia serwisowa wzdłuż Modlińskiej (od Przaśnej do Kasztanowej)  (Przeczytany 4975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Na stronie ZDM nie ma żadnej informacji o utrudnieniach w tym rejonie
http://tiny.pl/htbmr
więc pozostaje domniemywać, że to co się dzieje to jakaś samowola, szczególnie, że oznakowanie zbyt profesjonalnie nie wygląda...

Zadzwoniłem dziś do pogotowia drogowego ZDM w tej sprawie i dyspozytor nie kojarzył prac prowadzonych w tym rejonie (co nie znaczy, że nie zostały zgłoszone) a że nie chciał trzymać mnie na linii, to przyjął zgłoszenie w celu skontrolowania, co się tam dzieje...

Zdjęcia: http://bzaborow2.no-ip.org/galer/pg/show/1401?page=0
« Ostatnia zmiana: 24 Cze 2010, 12:30:43 wysłana przez gromanik »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Ja z kolei sprawdzam od kilku dni legalność prac w innym miejscu. Wygląda, że ZDM naprawdę nie panuje nad tym, co się wyrabia na ich drogach.

Jak nie nielegalne zamknięcia powstają, to nielegalne zabruki w miejsce asfaltu. Problem już jest systemowy. Myslę nad napisaniem jakiegoś soczystego pisma w tej sprawie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
A takie są skutki nieuzwględniania ruchu pieszego i rowerowego w planach tymczasowej organizacji ruchu - jazda rowerem pod prąd drogą główną ruchu przyspieszonego:
« Ostatnia zmiana: 26 Cze 2010, 15:05:40 wysłana przez gromanik »

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Tymczasem ułańska fantazja wykonawcy się rozwija - 28.06.2010 zamknięty był wylot ul. Przaśnej na ul. Modlińską, oczywiście bez żadnego oznakowania informującego o tym, że ul. Przaśna stała się ślepą uliczką...


Offline johnkelly

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honor Habet Onus
...co sugeruje, że prace są wykonywane niekoniecznie legalnie. Inaczej byłby projekt tymczasowej organizacji ruchu i konieczność pracy etapami zgodnie z w/w projektem.