Autor Wątek: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki  (Przeczytany 5177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cor7ez

  • Gość
Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« dnia: 15 Lip 2012, 09:34:08 »
Awaria! Pilne
Potrzebuję pilnie drobiazgów: uszczelki bocznej (tarczki) do kółka 10T przerzutki tylnej i śrubki do niej, bądź całego zestawu (kółko, tulejka, uszczelki boczne i śrubka).
Czyli coś takiego:
http://img10.allegroimg.pl/photos/400x300/24/73/61/26/2473612665

Głównie chodzi mi o jedną taką tarczkę i śrubkę...

Gdzie można coś takiego dostać dziś w Wawie tanio?
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2012, 09:35:30 wysłana przez Cor7ez »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lip 2012, 10:56:24 »
Nie wiem co rozumiesz jako tanio, ale w niemal każdym rowerowym mają te kółka w cenie może 7-10zł.

A jak ktoś chce mieć spokój na wieki, to wydaje 35zł na kółka na uszczelnionych maszynówkach np. BBB.

Czy to tanio, czy drogo?

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Cor7ez

  • Gość
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lip 2012, 12:08:12 »
ok, ale gdzie to można dziś dostać? W Decathlonie to będzie?
tak poza tematem to kiedy i gdzie jest jakiś bazarek rowerowy?

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lip 2012, 17:02:30 »

Czy to tanio, czy drogo?



Tanio :D


tak poza tematem to kiedy i gdzie jest jakiś bazarek rowerowy?

U mnie, całą dobę.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lip 2012, 08:13:47 »
ok, ale gdzie to można dziś dostać? W Decathlonie to będzie?

Pisałem, że niemal w każdym rowerowym. Decathlon to NIE jest sklep rowerowy, tylko market ogólnosportowy. Nie wiem w której dzielnicy mieszkasz, ale ja u siebie pojechałbym do Dudy na Tarchominie, lub na Spójnię do Gianta. Względnie do Cyklopa na Nowowiejską, gdybym akurat był w centrum.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Cor7ez

  • Gość
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lip 2012, 13:02:31 »


Dzięki Raffi za odp. Zawsze można liczyć na sensowną odpowiedź na nie zawsze sensowne pytanie :D. Faktycznie Decathlon to nie rowerowy ale tak na szybko strzeliłem tą nazwę, bo chyba mają jakiś dział rowerowy+części. Za propozycje sklepów dziękuję. Mieszkam jednak w innej części miasta-płn Śródmieście. Jakie sklepy (jeżeli znasz) byś polecił w tej okolicy?

Cytuj
U mnie, całą dobę.

dzięki, odezwę się na GG. Mam kilka pytań.

Offline skip_yeti

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
    • ccc na fb
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lip 2012, 14:26:04 »
Względnie do Cyklopa na Nowowiejską, gdybym akurat był w centrum.

Z najdalszych zakątków Śródmieścia do Cyklopa jest mniej niź 6 km, a to chyba nie jest jakiś koszmarny dystans. A jak sprzęt Ci zupełnie nie jeździ to można skorzystać ze zbiorkomu albo... veturilo (i koniecznie opowiedzieć jak było)
Chcesz spróbować czegoś innego? City CC Warszawa - znajdź nas, nie będziesz żałować.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lip 2012, 17:22:18 »
Jest tam sklep przy Jana Pawła, może bez rewelacji, ale takie rzeczy jak kółka do przerzutek to powinni mieć.
AdrianSocho

Offline oelka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kolej na rower
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lip 2012, 17:34:14 »
Mieszkam jednak w innej części miasta-płn Śródmieście. Jakie sklepy (jeżeli znasz) byś polecił w tej okolicy?

Możesz się dowiedzieć u Skuczyńskiego na ulicy Gibalskiego 10. Wola, ale tuż obok północnego Śródmieścia.
Krzysztof Olszak

oelka.a.yahoo.com (.a. = @)
http://oelka.bikestats.pl/

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prośba o pomoc, drobna awaria kółka przerzutki
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lip 2012, 20:16:55 »
Faktycznie Decathlon to nie rowerowy ale tak na szybko strzeliłem tą nazwę, bo chyba mają jakiś dział rowerowy+części.

Ich dział "części" to obraza dla działów z częściami do rowerów w poważnych sklepach. To potwarz dla ludzi szukających części mniej oczywistych niż dzwonek, czy pedały.

Jedyne co tam kupowałem, to dętki - bo były tanie.


Za propozycje sklepów dziękuję. Mieszkam jednak w innej części miasta-płn Śródmieście. Jakie sklepy (jeżeli znasz) byś polecił w tej okolicy?

Szczerze mówiąc to żadnych, bo nie interesuje mnie ta część miasta i nieczęsto w niej bywam. Ale przecież nie kompletujesz rakiety międzykontynentalnej, tylko kupujesz prostą część, która - jak pisałem - jest dostępna niemal w każdym sklepie rowerowym. Możesz więc na JP2 pojechać, na Andersa też był jakiś serwis, czy nawet dwa... gdziekolwiek indziej też pewnie będzie dobrze. Do Spójni z płn Śródmieścia też masz całkiem niedaleko.


W ogóle to mam wrażenie, że niezbyt efektywnie kupujesz. Obejście połowy serwisów w Warszawie pieszo zajęłoby Ci mniej czasu niż wypytywanie się przez kilka dni o szczegóły dotyczące tego gdzie warto pojechać w sprawie tej części, zupełnie jakbyś kupował co najmniej ramę na zamówienie za 2kPLN. W tym tempie trwająca 5 minut wymiana kółek zajmie Ci z tydzień. Strach pomyśleć co będzie jak Ci się w rowerze sypnie coś większego i trudniej dostępnego. Wyrobisz się z konsultacjami społecznymi w urzędowe dwa miesiące? :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)