Inne > Hydepark

Rowerowe piosnki i przyśpiewki

(1/5) > >>

`L`:
Utwory muzyczno-wokalne, których motywem przewodnim jest rower - ile ich jest? Janerki "Rower", Queen "Bicycle Race", Kukiz i Piersi "Rowerek" to przecież nie wszystko.

Znalazłem jeszcze toto i chcę się z Wami podzielić:

Prayers For Atheists - "Bike Song" **OFFICIAL VIDEO**

Czekam na kolejne.

adaszka777:
Dzisiaj byłam jednym z obserwatorów maratonu. Siedząc w "indeksie" usłyszałam swietną piosenkę, której nie mogę w żaden sposób odnaleźć. Dla podpowiedzi- była to jedna z piosenek rozpoczynających maraton- początek przypominał latino, później był mocny bit w stylu techno i jakiś tekst...broken cos tam...albo nie wiem :) jesli ktoś z organizatorów mógłby mi podać tytuły piosenek, które były puszczone od godziny  18.15 do 18.35 to byłoby super, bo ta piosenka leciała własnie  o  godzinie 18.28/29.

Pzdr

Drex:
Nikt nie mógłby podać jakie piosenki konkretnie leciały- nikt tego nie notuje. :P Poza tym wcześniej też nie były podawane tytuły piosenek- ludzie sobie ściągali a potem narzekali że "to już było i jest nudne". ;) A tak to co miesiąc dostają sporo fajnej muzyki. ;)

adaszka777:
Czyli mam rozumiec, że nikt nie udzieli mi pomocy. Szkoda :)

Pozdrawiam!

qwerJA:
Jak Skeler z ekipą wróci z z Budapesztu, gdzie jest na prawdopodobnie ostatniej tamtejszej masie, to może wysłucha naszych próśb i wniosków.
 
Można też szukać tu: http://www.masa.waw.pl/index.php/muzyka
Ale pewnie trzeba zaktualizować ;)
 
Pozdrawiam i zapraszam za miesiąc, tym razem na rowerze  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej