Autor Wątek: kwestie zabezpieczenia  (Przeczytany 7919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kwestie zabezpieczenia
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Kwi 2010, 23:29:47 »
Po pewnym czasie Ci się zmieni. Ja przez rok zabezpieczałem nie jeżdżąc formalnie w zabezpieczeniu, teraz już raczej biorę kamizelkę bo czasem pomaga taka "oficjalność" ;)

Tak, sam właśnie sprawdziłem. W organizacyjnej kamizelce duża lepsza skuteczność na przejściach, ale to i tak  nie powstrzyma niektórych desperatów do których nic nie dociera i na których (dla których) trzeba gwizdać i ostrzegać.

Poza tym sama obecność kogoś w takiej kamizelce w pewnym gronie osób i jego spojrzenie, sprawia że jeśli już chcą jechać na przednim kole, albo się wygłupiać to robią to z głową, albo wogle.

Inna sprawa że Policja tym razem się postarała i nawet ciężko było niezabezpieczone uliczki znaleźć ale się znalazło.
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kwestie zabezpieczenia
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Kwi 2010, 23:56:13 »
Cytuj
Teleporterów wciąż na wyposażeniu nie mamy :-P


a szkoda, o ileż mniej by się człowiek spocił ;)

Ja to tam wolę jednak rowerem. Gdyby jeszcze tylko ta lewa wolna zawsze była....
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kwestie zabezpieczenia
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Maj 2010, 13:45:48 »
Ja chodź krótko jechałem w masie bo od pl.Unii Lubelskiej bo na samym starcie miałem problem z rowerem.to widziałem że ludzie chcieli przejść przez peleton podjechałem do nich i próbowali dalej usłyszeli jak ktoś coś powiedział przez radio to zrezygnowali. Więc kamizelka,radio i lizak daje dużo do myślenia ludziom nawet same radio i kamizelka.