Autor Wątek: Wszyscy łamią przepisy, ale niektórzy świadomie  (Przeczytany 14708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Wszyscy łamią przepisy, ale niektórzy świadomie
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Sty 2012, 15:59:31 »
nie. to sie nazywa "mówię to co myślę i mam w dupie, jeśli komuś to się nie podoba".

a ja dodam tez "ziew" - nie chce mi się Twoich wypocin Raffi czytać, za długie te wypracowania.

a tak swoją drogą, offtopując offtop, Raffi - czy Ty miałeś jakieś zapędy polonistyczne kiedyś? :D

Drex

  • Gość
Odp: Wszyscy łamią przepisy, ale niektórzy świadomie
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Sty 2012, 16:10:55 »
Zieeew. Teraz to streść w trzech słowach, nie chce mi się tego lania wody czytać. Pewnie jak zwykle pokazujesz jaki to jesteś zapracowany, jak inni walą w ch***a i Ciebie biednego molestują żebyś zapier***.
Chciałeś napisać "Przegrałem ten spór, nie mogę wymyślić więcej argumentów?"? Tak to trochę brzmi ;)
Napisałem, że nie chce mi się czytać tych wypocin. To i tylko to mam na myśli. A Ty nie zmieniaj znaczenia moich słów, jeśli nie wiesz co one oznaczają.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wszyscy łamią przepisy, ale niektórzy świadomie
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Sty 2012, 18:22:44 »
a tak swoją drogą, offtopując offtop, Raffi - czy Ty miałeś jakieś zapędy polonistyczne kiedyś? :D

Nie, trója na maturze z Polskiego. Moja Polonistka szału by dostała, gdyby dowiedziała się, czym zarabiam na życie :D

Choć kiedyś na forum byłem żartobliwie nazywany eseistą ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Wszyscy łamią przepisy, ale niektórzy świadomie
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Sty 2012, 09:38:54 »
Zieeew. Teraz to streść w trzech słowach, nie chce mi się tego lania wody czytać. Pewnie jak zwykle pokazujesz jaki to jesteś zapracowany, jak inni walą w ch***a i Ciebie biednego molestują żebyś zapier***.
Chciałeś napisać "Przegrałem ten spór, nie mogę wymyślić więcej argumentów?"? Tak to trochę brzmi ;)
Wszyscy przegrywają, bo nie da się wygrać.
Tak to już jest, że na takich konfliktach tracą wszystkie strony, a im dłużej konflikty trwają, tym tracą więcej. :(
 
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany