Autor Wątek: Petycja w sprawie stojaków przy Blue City  (Przeczytany 2966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aradoslaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
Petycja w sprawie stojaków przy Blue City
« dnia: 22 Maj 2011, 19:50:49 »
    Zbieramy podpisy pod petycją w sprawie zmiany stojaków przy Blue City. Chcemy aby znajdujące się tam obecnie łamikółki zostały zastąpione wygodnymi i bezpiecznymi stojakami rowerowymi.
Podpisy zbieramy przez internet ? wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz:
 
www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-stojakow-rowerowych-przy-blue-city/417
 
 

 
Niestety duży obiekt handlowy jakim jest Blue City jak dotąd nie pomyślał o żadnym poważnym rozwiązaniu kwestii parkowania rowerów. Dlatego chcemy zmotywować dyrekcję centrum do zainwestowania w solidny parking dla rowerów.
 
Jeżeli przyjeżdżasz na rowerze do Blue City ? koniecznie podpisz się pod petycją. Jeżeli nie przyjeżdżasz ? też się podpisz, pomożesz wszystkim tym, którzy robią tu zakupy na rowerze i nie mają gdzie go bezpiecznie przypiąć. Im więcej podpisów, tym większa szansa na powodzenie tej inicjatywy.
Nie mamy dużych oczekiwań: zależy nam na tym, aby przed wejściem do budynku znalazła się odpowiednia liczba stojaków, do których można za pomocą zapięcia typu U-lock przyczepić ramę i jedno z kół roweru. Ten prosty gest ze strony centrum handlowego bardzo ułatwi nam życie. Zbieranie podpisów pod petycją odbywa się w ramach akcji ?Rowerem na zakupy?:
 
roweremnazakupy.wordpress.com
 
www.facebook.com/roweremnazakupy
 
pozdrawiam,
Radek