Autor Wątek: Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?  (Przeczytany 38635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skibek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Raz na wozie, raz w nawozie" - A. Einstein
Odp: Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sie 2012, 13:46:52 »
I Bardzo nie podobają mi się "czysto egoistyczne" tezy dotyczące palenia na Masach wygłaszane na tym wątku.
"Czysto egoistyczne" to jest palenie w miejscach publicznych, ale wydaje mi się, że to temat na inny wątek (niekoniecznie masopowstańczy).

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sie 2012, 13:58:46 »
@fionotron:
Nie wiem, jak sobie wyobrażasz to że mam upominać każdego palącego w peletonie. Wolne sobie. Jeśli w regulamininie ma zapisu dotyczącego palenia to nie wiem nawet na jakiej podstawie mam zwracać uwagę. Skoro np. ktoś nie dmuchałby na nikogo, albo dmuchał na tych, którzy to lubią... Każdy w peletonie ma język i dobrze by było, żeby go użył, gdy mu przeszkadza zachowanie innych osób.
Jeśli Tobie zależy na wszystkich, wpłyń na zmianę regulaminu :) Będę za
@qwerJA:
Nikt nie musiałby się bać, jeśli szanowałałby innych i dobro wspólne. Dlaczego niby na wiosnę to psie odchody i pety oszpecają krajobraz. Dlaczego to właśnie pety lecą z balkonów, a nie np. waciki? Itd. itp.

PS Wątek palenia na masie zawsze można wydzielić :)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Lis 2012, 21:07:11 »
Jako osoba, która coraz częściej na masę jeździ z dziećmi w przyczepce, z którą nie tak łatwo wyprzedzić palacza jestem za tym, aby temat palenia podczas przejazdu został jasno określony w regulaminie.