Autor Wątek: Festiwal Przemiany - wejściówka na warsztaty rowerowe  (Przeczytany 1951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juicy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
mam do oddania wejściówkę na warsztaty rowerowe dla zaawansowanych w ramach festiwalu przemiany, organizowanego przez Muzeum Kopernika.
http://www.przemianyfestiwal.pl/program/warsztaty-rowerowe/

Nieopatrznie zapisałam się na warsztaty zaawansowane, zanim zauważyłam, że są również bardziej podstawowe:)


JURO

  • Gość
Odp: Festiwal Przemiany - wejściówka na warsztaty rowerowe
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sie 2011, 08:52:14 »
Cześć.
Warsztaty są w plenerowej części m.Kopernika.
 
w jakim dniu i gdzie pasuje ci przekazanie karnetu( płatny?) ile przygotować $

Offline juicy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Festiwal Przemiany - wejściówka na warsztaty rowerowe
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sie 2011, 16:31:47 »
karnet jest bezpłatny. dostałam tylko potwierdzenie mailowe, które ma taką treść:
 
Twoja rejestracja powiodła się!
Zapraszamy na warsztaty rowerowe, które odbędą się w Galerii plenerowej w czwartek, 1 września w godzinach 17:00-22:00.
Przygotuj się na 5 godzin aktywnego udziału w mistrzowskim wykładzie Marka Sarby. Podczas zajęć zapewniamy poczęstunek.
Jeśli okaże się, że nie możesz wziąć udziału w warsztatach, wyślij odpowiednią osobę na zastępstwo. Nie pozwól, żeby Twoje miejsce się zmarnowało.
 
Nie wiem tylko jak masz udowodnić, że jesteś moim zastępstwem:) Może wystarczy, że Ci przekieruję tego maila, podam adres mailowy albo imię i nazwisko? Możesz mi wysłać wiadomość to ustalimy w razie czego.

JURO

  • Gość
Odp: Festiwal Przemiany - wejściówka na warsztaty rowerowe
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sie 2011, 10:28:35 »
Będę dziś na Masie Krytycznej, może tam się spotkamy.
Ewentualnie wyślij wiadomość na mój prywatny mail. znajdziesz adres w moim profilu.