Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Przedmasówka: czwartek, 19 listopada - ul. Nowogrodzka 46/6, godz. 18:00

(1/3) > >>

Drex:
W czwartek, tydzień przed Warszawska Masą Krytyczną zapraszamy na nasze spotkanie organizacyjne, na którym omawiamy plan działania na najbliższą Masę oraz nadchodzący miesiąc. Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kto chce w jakiś sposób włączyć się w nasze działania. Przez godzinę omawiamy najważniejsze problemy, a następnie dzielimy się na mniejsze grupy, zajmujące się konkretnymi sprawami.

raku_15:
Spotkanie odbyło się w miłej atmoswerze :) Zresztą tak jak zawsze... Zabezpieczenie zostało do końca przeszkolone przez Rafiego. Ogólnie wszystko poszło zgodnie z planem  :)

damian230694:
W zupełności się z tobą zgadzam. :D. pierwszy raz byłem, było super i Rafi nas przeszkolił. DO ZOBACZENIA NA MASIE.WWW.MASA.WAW.PL

Mr_Brush:
Trochę to trwało, ale Youtube nie do końca chciało współpracować. No ale udało się.
Filmy ze spotkania organizacyjnego (podzielone na 6 części 10 minutowych, wedle
wymagań youtube)
Część 1 www.youtube.com/watch?v=mR0eUu2uSPc
Część 2 www.youtube.com/watch?v=Cwrf0DjDVzc
Część 3 www.youtube.com/watch?v=QH1gQn4JXb0
Część 4 www.youtube.com/watch?v=0snpfJi4zeY
Część 5 www.youtube.com/watch?v=NBZN55RS6t8
Część 6 www.youtube.com/watch?v=EH9biaxq2no

Nie udało się nagrać wszystkiego, bo czas spotkania przerósł możliwości mojej
karty pamięci. Doinwestuje w większą, i wtedy pogadamy ;-)

Pojawiło się też parę fotek:
http://picasaweb.google.pl/mr.szczota/Przedmasowka20112009?feat=directlink

adriansocho:
A ja mam takie pytanie. Na spotkaniu było wspomniane o bezdotykowych czujnikach na skrzyżowaniu Podleśnej z Gwiaździstą na Bielanach. Przejeżdżałem tamtędy i jakoś wszystkie przejazdy DDR przez asfalt (przejazdy ze światłami) były wyposażone w przyciski. O co biega? Gdzie są te samoczynne czujniki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej