Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

DDR wzdłuż ul. Rodziewiczówny

(1/4) > >>

Fochna:
W załączniku budżetowym na 2012 znalazłam coś takiego:
Budowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Rodziewiczówny od ul. Ostrobramskiej do ul. Łukowskiej oraz wzdłuż ul. Rechniewskiego. Łącznie 1050m drogi asfaltowej...
Zaczęli już?

GFM:
A czy Rechniewskiego do Ostrobramskiej jest już przejezdna?
Kiedyś wstrzymali tę inwestycję do otwarcia TS do Marsa.
Trochę się przedłużyło.
Wzdłuż JNJ jest DdRka. Dobrze jest jak coś z czymś się łączy.

stainboy:
Tak od węzła Marsa do Rodziwiczówny czyli skrzyżowania z Mc Donaldem jest piękna Ddr.
Więc ta ścieżka będzie super łącznikiem z Łukowską a dalej do Zamienieckiej itp.
Swoją drogą jakiś łącznik do centrów handlowych Promenady i MM by się przydał.

robertrobert1:
Wszystkie  DDRów są piękne ale tylko latem, wiosną czy jesienią ale jak tylko przychodzi zima i opady śniegu to ową sieć szlak trafia. Tak jest na odcinku DDRów między Wałem Miedzeszyńskim a Ostrobramską  i aby gdzieś dojechać trzeba nakładać kilometry objazdu. A teraz skoro będzie w tej dzielnicy coraz więcej DDRów to będzie coraz mniej możliwości jazdy po jezdni więc alternatywne przejazdy zimowe zostaną ograniczone do 2-3 dróg. Ja ciągle jestem za tym aby w mieście były pasy rowerowe, które zimą będą odśnieżane na równi z pasami dla samochodów a samodzielne DDRów niech będą na szybkich trasach wyjazdowych z miasta albo w terenach rekreacyjnych.

Raffi:

--- Cytat: robertrobert1 w 27 Cze 2012, 09:35:09 ---Ja ciągle jestem za tym aby w mieście były pasy rowerowe, które zimą będą odśnieżane na równi z pasami dla samochodów a samodzielne DDRów niech będą na szybkich trasach wyjazdowych z miasta albo w terenach rekreacyjnych.
--- Koniec cytatu ---

Nie to bym był przeciwnikiem pasów rowerowych, ale przykład Międzyparkowej pokazuje, że są odśnieżane w dokładnie takim samym stopniu jak drogi rowerowe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej