Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 858144 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline kristi

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1800 dnia: 15 Maj 2012, 08:59:39 »
A więc sobote mam wolną więc na nieoficjalną moge jechać :)
Kross Hexagon V8
ZZR Huragan

Na masie od 04.2011r
w zabezpieczeniu od 10.2011r

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1801 dnia: 15 Maj 2012, 09:23:26 »
Niedzielę masz mieć wolną ;)
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

avarcor

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1802 dnia: 15 Maj 2012, 12:27:13 »
Niedzielę masz mieć wolną ;)

Oj TAK - niedzielę wolną :)

avarcor

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1803 dnia: 15 Maj 2012, 12:32:27 »
Na tej nadwiślańskiej ścieżynce peletonik się rozciągnął. Szkoda, że nie było info do przodu, to byśmy się zatrzymali. Mam nadzieję, że rower udało się uruchomić.

Jakoś dojechała do domu :)
Dziś będzie pełna naprawo-konserwacja
Brat przyjdzie  ;D

Ale i tak jestem dumna z siebie - bo to pierwsza moja Masa i żeby nie te przerzutki ...... pojechałbym do końca ( o dziurze w kolanie i startym łokciu nie wspomnę ) :-[

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1804 dnia: 15 Maj 2012, 14:40:04 »
Przejazd, trasa bardzo mi się podobał. Petro prowadził nas do Atomowej Kwatery Dowodzenia. Jej wnętrze to już w zasadzie goły beton. Praktycznie nic sie nie ostało, nawet kable ze ścian powyrywano. Z generatora prądu pozostało wyłącznie łoże, zresztą też ze śladami piłowania... Dalszą część trasy wyznaczył Tanawis. Po przejeździe Mostem Północnym wjechaliśmy na Ścieżkę Przyrodniczą. Wspaniale się jechało nocą i w dużej grupie.
Na Plac Zamkowy wjechaliśmy z Trasy W-Z przez kontrapas na Kapucyńskiej, choć nieco barierki przeszkadzały. Pod Kolumnę dotarła co najmniej połowa początkowej liczby uczestników.

PS. Nie wiem czy zauważyliście, ale jechało z nami dwóch Hiszpanów ;)

Do zobaczenia na nieoficjalnej już w tą sobotę.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline CrazyFish89

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1805 dnia: 15 Maj 2012, 15:45:55 »
jezeli tylko pogoda pozwoli to bede z wami w sobote :)
Light live for fun

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1806 dnia: 15 Maj 2012, 18:01:34 »
Co jak co, ale w najbliższy weekend jest coś ciekawszego niż NMK. :P Noc Muzeów. ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1807 dnia: 15 Maj 2012, 20:40:44 »
Co jak co, ale w najbliższy weekend jest coś ciekawszego niż NMK. :P Noc Muzeów. ;-)

A co, też lubisz fotografować autobusy zabytkowe? Czy może jesteś fanem spędzania czasu w kolejkach, jak za starych dobrych lat? ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1808 dnia: 15 Maj 2012, 21:10:32 »
Nie, nocą rowerkami pomkniemy porobić zdjęcia na przykład w Łazienkach. W niektóre miejsca normalnie w nocy nie da się wejść, więc korzystamy z okazji. :-) A jak będę się chciał odchamić w muzeum, to zapłacę za bilet i nie będę musiał z tłumami się rozpychać. :P

Rano1

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1809 dnia: 15 Maj 2012, 21:14:07 »
jak przygoda to przygoda :)

Jak przygoda to tylko w Warszawie, w Warszawie  :)

Jak Przygoda to Tylko w Warszawie - Andrzej Bogucki

Tak a propos, kiedyś na Rynku Mariensztackim był kurant z tą melodią. Wówczas też przy ul. Krzywopobocznej, gdzie ja kiedyś mieszkałem, mieszkanie mieli właśnie Państwo Boguccy. To oni pomagali w czasie wojny Szpilmanowi.

Offline Libr

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1810 dnia: 15 Maj 2012, 23:09:09 »
Przejazd, trasa bardzo mi się podobał. Petro prowadził nas do Atomowej Kwatery Dowodzenia. Jej wnętrze to już w zasadzie goły beton. Praktycznie nic sie nie ostało, nawet kable ze ścian powyrywano. Z generatora prądu pozostało wyłącznie łoże, zresztą też ze śladami piłowania...



Czyżby ktoś wpadł na patent jak wynieść silnik Diesel'a? jest to chyba najlepsza pamiątka w tych bunkrach co zostało bynajmniej było to jesienią zeszłego roku. Nie mówiąc już o magicznej kuchence w pierwszym budynku po prawej stronie od bramy wjazdowej.


"Gatunki to tylko składniki, z których pragnę stworzyć własną potrawę. Muzyka nie dzieli się bowiem według mnie na gatunki lecz na tą, która jest zgodna z rytmem naszego serca i tą, która się z nim rozmija." L.U.C

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1811 dnia: 16 Maj 2012, 06:16:47 »
Nie, nocą rowerkami pomkniemy porobić zdjęcia na przykład w Łazienkach. W niektóre miejsca normalnie w nocy nie da się wejść, więc korzystamy z okazji. :-)

A o tym nie pomyślałem. Ciekawa propozycja.


A jak będę się chciał odchamić w muzeum, to zapłacę za bilet i nie będę musiał z tłumami się rozpychać. :P

No właśnie. Bo w Noc Muzeów kolejki są takie, że do niektórych obiektów stoi się po kilka godzin, bez pewności że się człowiek dostanie. Do takiego C.H. Kopernika to chyba trzeba się dzień wcześniej rano ustawić, by mieć szansę wejść ;)

Do tego w środku też tłoczno, więc o oglądaniu na spokojnie lub fotografowaniu eksponatów mowy nie ma. To już lepiej zapłacić te parę zł za bilet w dzień powszedni, gdy ruch jest mniejszy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1812 dnia: 16 Maj 2012, 07:04:57 »
Zwiedzanie Kopernika nawet w zwykly dzien to jest kilka godzin- jak bylem to nie starczylo nam czasu- po 3 godzinach zwiedilismy jakies 60- 70% ekspozycji. Jak sa tlumy ktore chca wszystko pomacac, to nie ma szans na zwiedenie w tym czasie nawet 1/3...

Ja juz od dluzszego czasu jezdze w ten sposob na Noc Muzeow- wchodze tam, gdzie moge zdjecia zrobic bo zwiedzac sie nie da.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1813 dnia: 16 Maj 2012, 08:48:57 »
Wejście do Kopernika to jak akurat mam bez kolejki, ale masz racje - w środku jest Sajgon, przy niemal każdym eksponacie. Dlatego tam nie poszedłem wciąż (znaczy nie poszedłem zwiedzać, bo w środku byłem nieraz), choć nawet miałem darmową wejściówkę przez jakiś czas.

Poczekam kilka lat, zrobi się nieco luźniej (jak z Muzeum Powstania), albo trafi się jakiś taki dzień w którym nikt nie myśli by tam iść (np tuż przed Bożym Narodzeniem, albo tuż po), to wtedy pójdę i na spokojnie sobie zwiedzę.

A co do Nocy Muzeów z aparatem... brzmi interesująco... bardzo interesująco...
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1814 dnia: 16 Maj 2012, 10:03:44 »
U mnie w profilu na FB mozesz znalezc zdjecia z poprzednich Nocy Muzeow jak poszukasz, bo troche tych zdjec tam jest. Fajna sprawa. :-)