Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Masowicze z Ożarowa Maz.

(1/9) > >>

johnkelly:
Są jacyś? A jeśli są to może będą chętni pomasowić lokalnie?

Raffi:
Storm tam mieszka. Xunn mieszkał i chyba jeszcze czasem bywa tam na rowerze.

johnkelly:

--- Cytat: Raffi w 28 Mar 2011, 17:02:19 ---Storm tam mieszka. Xunn mieszkał i chyba jeszcze czasem bywa tam na rowerze.

--- Koniec cytatu ---

Xunn to teraz Pruszków (o ile wiem).

Z innymi, z którymi miałem kontakt (w tym ze Stormem), nic się nie dało ustalić, nawet dokumentowania dostrzeżonych uchybień, o wsparciu w postaci słanych pism nie wspominając.

storm:
1. Xun to obecnie prawie w centrum Warszawy mieszka.

2. Kontaktu to ja z tobą nie mam. Jakiś czas temu mejla do ciebie pisałem w sprawach nieco innych niż rowerowe - nie odpisałeś. Na GG - nie odpowiadasz. Więc co ty wykręcasz kota ogonem? Kto tu z kim nie ma kontaktu?

3. Nie wiem jak ty, ale ja pracuję zawodowo, mam co robić, a wolny czas wolę spędzać w inny sposób niż pisząc jakieś listy do urzendaskuff, którzy i tak mają wszystko w dupie. Dopóki nie zwolni się przynajmniej połowy z nich to i tak niczego się nie ruszy.

4. Poza tym nie wiem ile będę mieszkał na tym wypizdowie, jestem o włosek od wyprowadzki i nie widzę jakiegokolwiek większego sensu w udzielaniu się gdziekolwiek.

johnkelly:

--- Cytat: storm w 29 Mar 2011, 14:11:21 ---3. Nie wiem jak ty, ale ja pracuję zawodowo, mam co robić, a wolny czas wolę spędzać w inny sposób niż pisząc jakieś listy do urzendaskuff, którzy i tak mają wszystko w dupie. Dopóki nie zwolni się przynajmniej połowy z nich to i tak niczego się nie ruszy.
--- Koniec cytatu ---

No i tak to wygląda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej