Autor Wątek: czym żyje Leszno czyli... jesteśmy najlepsi w Polsce  (Przeczytany 2321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
czym żyje Leszno czyli... jesteśmy najlepsi w Polsce
« dnia: 23 Wrz 2010, 23:04:30 »
Moi mili,

Jedną z moich skrywanych tajnie i poufnie miłości jest - żużel. Dyscyplina z której moje rodzinne miasto w Wielkopolsce słynie od lat. To właśnie Leszno tworzy historię klubowych i nie tylko rogrywek w naszym kraju. Od najdawniejszych czasów jak spędzałem każde wakacje - każdy mecz był mój. Zawsze z rodziną tłumnie się szło.
Czym to jest? zapach metanu, latem kurz pyłu na kurtce, ach sporo by mówić.
Czemu ten wątek?

Bo się podzielić chcę z Wami radością - właśnie w tą niedzielę o 19.00:
http://unia.leszno.pl/index.php?action=news&news=1909

Moja Unia Leszno ma ogromne szanse na mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie... na co czekam od 1989 roku, bo wcześniej w 2007 nie mogłem na mistrza do Leszna dojechać.
Teraz jadę tam i wraz z 35000 mieszkańców przeżywał to zacne widowisko w mieście gdzie ledwie 63000 ludzi mieszka. To jest coś!

I z tąd między innymi mam moc by masę tworzyć:)

Cytując stronę: "najbardziej utytułowany klub żużlowy w Polsce" - jestem z grodu najlepszych, po prostu;)

Czajnik
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czym żyje Leszno czyli... jesteśmy najlepsi w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrz 2010, 07:31:28 »
Czym to jest? zapach metanu, (...) ach sporo by mówić.

No Waść, z tym "zapachem metanu" to żeś po bandzie pojechał. Metan jest BEZWONNY.

Dlatego faktycznie spooooorooo trzeba by mówić, by wyjaśnić (zwłaszcza komuś kto miał chemię w szkole) czym jest zapach metanu :P

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)