Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Prace przy ścieżce ul. Jana III Sobieskiego

(1/22) > >>

mateyko:
Od paru dni obserwuję prace budowalne na niewielkim odcinku w większości naprawdę tragicznej ścieżki rowerowej po wschodniej stronie ul. Sobieskiego. Rzecz ma miejsce nieco na południe od skrzyżowania z Dolną i Chełmską. W tej chwili zamknięty jest niewielki kawałek od przystanku Kostrzewskiego na północ. Czy ktoś wie co tam się kroi? Z zakresu prac nie wydaje mi się żeby ktoś brał się konkretnie za ścieżkę. Na niewielkim odcinku jak na razie zerwano nawierzchnię. Zastanawia mnie czy jeśli naprawdę chcieliby wyremontować ścieżkę robili to na takim marnym małym kawałku...

Raffi:
Nie wiem. Spróbuj zapytać ZDM. Ich droga, powinni wiedzieć, co się dzieje. Mailowo pewnie szybko dostaniesz odpowiedź: zdm@zdm.waw.pl

storm:
W kwestii formalnej: po stronie wschodniej jest Chełmska. Dolna jest od strony zachodniej.

Maćkofff:

--- Cytat: mateyko w 22 Wrz 2010, 19:36:38 ---Od paru dni obserwuję prace budowalne na niewielkim odcinku w większości naprawdę tragicznej ścieżki rowerowej po wschodniej stronie ul. Sobieskiego. Rzecz ma miejsce nieco na południe od skrzyżowania z Dolną i Chełmską. W tej chwili zamknięty jest niewielki kawałek od przystanku Kostrzewskiego na północ. Czy ktoś wie co tam się kroi? Z zakresu prac nie wydaje mi się żeby ktoś brał się konkretnie za ścieżkę. Na niewielkim odcinku jak na razie zerwano nawierzchnię. Zastanawia mnie czy jeśli naprawdę chcieliby wyremontować ścieżkę robili to na takim marnym małym kawałku...

--- Koniec cytatu ---

Ścieżka rozkopana, układają podbudowę i krawężniki, na miejscu robotnicy ZRiKD, remontują ścieżkę.

Pismo w tej sprawie wysłałem 4 lata temu...

warsawfenix:
No, no, Maćkoff! :D ZDM się posłuchał, WOW! Zamurowało mnie, jak to chwilę temu z okien linii 116 ujrzałem- do tej pory zastanawiam się czy to sen czy prawda- aż 200 m scieźki budują w Warszawie! Sukces! Plan w 150 % wykonany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej