Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Animowane stopki i podpisy - POWINNY BYĆ ZAKAZANE

<< < (2/6) > >>

cameledon:
że niby, między innymi, mój avatar jest nie "teges"? :)

Jojek:

--- Cytat: stanley w 04 Wrz 2010, 12:35:47 ---współpracujemy z funadacją SYNAPSIS, zajmującą się osobami autystycznymi.

--- Koniec cytatu ---

Jakby to było forum synapsisu to może miało by to sens a tak to co ma piernik do wiatraka.

To może wszyscy co mają komórki w orange niech noszą pomarańczowe koszulki?

Nie podoba mi się jak jest zbyt festyniarsko ale forum o rowerach nie powinno być zbyt sztywne i nie ma co ludziom za nadto ograniczać tego. Oby nie było przerostu formy nad treścią. Od pilnowania tego jest admin.

Mi tam wygibasy w podpisie nie są potrzebne. Zawsze uważałem że linijka tekstu bez ozdobników powinna wystarczyć, Tomku.

Stanley:

--- Cytat: Jojek w 04 Wrz 2010, 15:31:16 ---To może wszyscy co mają komórki w orange niech noszą pomarańczowe koszulki?

--- Koniec cytatu ---
Ja mam komórkę w Orange i noszę pomarańczowe koszulki.

--- Cytat: Jojek w 04 Wrz 2010, 15:31:16 ---Od pilnowania tego jest admin.

--- Koniec cytatu ---
A czy ja Zobacz jaki to jest dział. :) Ja rzucam tylko sugestie, propozycję, pomysł. :)


--- Cytat: trawers w 04 Wrz 2010, 12:53:35 ---Ale używanie osób autystycznych jako argumentu wydaje mi się grubą przesadą  :)

--- Koniec cytatu ---
Podałem to jako przykład. :o Chodziło mi raczej o to że strony mają byś przyjazne dla Wszystkich. Przykład Raffiego odnośnie komórek też jest trafny.

Poza tym serwer masowy jest strasznie obciążony i jak coraz więcej będzie takich animacji, to będzie kicha.

Ps. Czy zawsze musicie czekać aż coś się wydaży i dopiero potem debatować nad rozlanym mlekiem?

Pozdrawiam
Stanley

Drex:

--- Cytat: stanley w 04 Wrz 2010, 17:41:26 ---Poza tym serwer masowy jest strasznie obciążony i jak coraz więcej będzie takich animacji, to będzie kicha.
--- Koniec cytatu ---
To pokazuje tylko, że nie za bardzo wiesz o co biega. :P Żaden z plików sygnaturek, zdjęć czy czegokolwiek nie jest umieszczony na serwerze Masy- nie obciąża go w żadnym stopniu.

--- Cytat: stanley w 04 Wrz 2010, 17:41:26 ---Ps. Czy zawsze musicie czekać aż coś się wydaży i dopiero potem debatować nad rozlanym mlekiem?
--- Koniec cytatu ---
Ale co się ma wydarzyć? Bin Laden zaatakuje? Słoń piardnie? Bo tego to nie rozumiem... O_o

Maćkofff:
Stanley podaj dane ile osób autystycznych czyta nasze forum. Proponuje jeszcze zmienić kolorystyke forum dla daltonistow i jednocześnie przerobić ja na minimalistyczną aby komuś operator za dużo nie policzył (a są inne sposoby np Opera Mini która kompresuje strony). Co następnym razem wymyslisz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej