Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Białołęka, Praga Północ, Targówek

Budowlana

(1/2) > >>

`L`:
Uwaga na jedno miejsce na Budowlanej, niedaleko skrzyżowania z Wysockiego. DDR się rozsypuje, powstają szczeliny wzdłużne i kolejny rząd kostki spływa z najbliższym deszczem.

Maćkofff:
Zadzwoniłeś na pogotowie drogowe ZDM?

Petro4_:
To wszystko było naruszone przez ekipę likwidująca parking a teraz się osuwa. Najlepiej to zabiegać o zmianę nawierzchni od Żaby do Kondratowicza  ;D

`L`:

--- Cytat: Petro4_ w 16 Sie 2010, 21:27:23 ---To wszystko było naruszone przez ekipę likwidująca parking a teraz się osuwa. Najlepiej to zabiegać o zmianę nawierzchni od Żaby do Kondratowicza  ;D

--- Koniec cytatu ---

Nie dzwoniłem. Na gębę może i szybciej, ale teraz mam świstek, że Urząd powiadomiłem o problemie.

By wołać o asfalt od Żaby pomysł popieram, ale aż tak roszczeniowej postawy jeszcze nie wykazałem. 8)

Może ktoś jeszcze się do ZDM odezwie, to szybciej ruszą d4 bo robi się tam coraz gorzej. Po prawej od DDR różnica wysokości niby nieduża, może nawet nie 0,5 metra, ale to wystarczy żeby ktoś zagapiony źle skończył. Żaden kask nie pomoże na skręcony kark.

pimpf:

--- Cytat: `L` w 17 Sie 2010, 01:14:30 ---Po prawej od DDR różnica wysokości niby nieduża, może nawet nie 0,5 metra, ale to wystarczy żeby ktoś zagapiony źle skończył. Żaden kask nie pomoże na skręcony kark.

--- Koniec cytatu ---
i dlatego właśnie... nie jeżdżę ścieżkami. Polecam asfalt na jezdni tuż obok - równy i pewniej prowadzi do celu :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej