Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Pisanie nowych tematów

(1/2) > >>

adriansocho:
Pytam się o to, gdyż może to innym oszczędzić trochę szukania zanim się zorientują że po prostu nie można. Chcę umieścić ogłoszenie odnośnie grupy pomocy technicznej i chciałbym żeby to było w jakimś widocznym miejscu.

Wygląda na to, że nie we wszystkich podforach zwykły użyszkodnik może zakładać nowe tematy. Z działu "WAŻNE" nie można pisać w "Regulaminy i Zarządzenia..", można pisać w "Sugestii..". Nie mam nic przeciwko ale mogłoby być jakoś zaznaczone że tutaj pisać mogą tylko osoby uprawnione.

(złączone by Maćkofff) :)

Drex:
Po pierwsze- nie pisz posta pod postem- używaj opcji "edytuj".

Po drugie- jeśli nie ma opcji "nowy wątek" znaczy to, że nie można napisać w danym dziale. Chyba logiczne? :)

Jeśli chcesz napisać ogłoszenie- jest odpowiedni dział do tego.

adriansocho:
Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.

Drex:

--- Cytat: adriansocho w 25 Lis 2009, 13:08:34 ---Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.

--- Koniec cytatu ---
Jako "nie-administrator" nie mógłbym zainstalować tego forum. Poza tym jakoś poradzę sobie bez Twoich "usług serwisowych".

btw: co oznacza słowo "bosze"? Nie znalazłem go w słowniku języka polskiego.

Maćkofff:

--- Cytat: adriansocho w 25 Lis 2009, 13:08:34 ---Bosze, kto cię zrobił administratorem tego forum? Właśnie dostałeś bana na moje usługi serwisowe.

--- Koniec cytatu ---

own3d :D

Panowie, więcej luzu. To są początki forum, takie sytuacje będą jeszcze nie raz ;) nie ma co się złoscić na siebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej