Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

avatar

<< < (2/8) > >>

Drex:

--- Cytat: Ania w 26 Lis 2009, 22:31:57 ---a ja mam z kolei takie pytanie. dlaczego nie można wgrać avatara z pliku? czemu jest tylko ze strony internetowej? jestem zwykłym użytkownikiem i czasem sobie nie radze z kilkoma rzeczami. by wgrać teraz avatara musiałam określone zdjęcie wgrać na dropboxa, ale znając ludzi, większość by nie wiedziała co ma zrobić. ja sama musiałam się nagimnastykować by był obrazek. to prośba ode mnie by to poprawić!

--- Koniec cytatu ---

Niestety ładowania z pliku nie będzie. Każdy awatar, plik czy cokolwiek innego zauploadowanego na serwer zajmuje miejsce i zabiera transfer przy każdym wczytaniu strony- niestety Masa nie ma środków na wykupienie nieograniczonego transferu w hostingu. ;)

mplonski:

--- Cytat: Drex w 28 Lis 2009, 22:49:50 ---Niestety ładowania z pliku nie będzie. Każdy awatar, plik czy cokolwiek innego zauploadowanego na serwer zajmuje miejsce i zabiera transfer przy każdym wczytaniu strony- niestety Masa nie ma środków na wykupienie nieograniczonego transferu w hostingu. ;)

--- Koniec cytatu ---

1) nie ma czegoś takiego jak nieograniczony transfer
2) to fajnie, bo i tak awatary są pobierane z serwera masy :)

Raffi:

--- Cytat: m.p w 28 Lis 2009, 23:09:42 ---1) nie ma czegoś takiego jak nieograniczony transfer

--- Koniec cytatu ---

I dlatego konieczne jest oszczędzanie na wodotryskach. Avatar to nie jest sprawa życia i śmierci. A jak dla kogoś jest - wystarczy go wrzucić gdzieś w net poza forum i podlinkować.

mplonski:
Raffi, informacja o niemożliwości posiadania nieograniczonego transferu dotyczyła wypowiedzi Drexa, że masę na to nie stać. Nie była ona krytyką możliwości uploadowania awatara z dysku.

Napiszę jeszcze raz - po podaniu urla do awatara, serwer masy pobiera go do siebie i awatary są serwowane z serwera masy, nie z zewnętrznej lokalizacji.

W związku z tym, czy będzie możliwość uploadu awatara z dysku, czy tylko z urla, wykorzystany transfer będzie taki sam.

Ania:
jakieś dziwne rzeczy czasem się dzieją z tym awatarami. jak się coś poprawia w profilu, to za każdym razem trzeba zaznaczać, by użyć własnego awatara.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej