Autor Wątek: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...  (Przeczytany 115952 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline skrzymek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #150 dnia: 22 Cze 2012, 11:46:56 »
Stanley! Tylko nie zapomnij piłkarskiej koszulki na piątek! :D
Co by dwie półkule mózgowe dobrze pracowały zapraszam na WOSK (Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie) każda środa i niedziela - Pole Mokotowskie w okolicach pubu Merlin ;-) ot taka kolorowa żonglująca zgraja ludzi ;-)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #151 dnia: 22 Cze 2012, 11:57:20 »
Mam... reprezentacji Anglii. :D Może być?

Offline skrzymek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #152 dnia: 22 Cze 2012, 12:29:36 »
Ja nie widzę problemu xD ale dla bezpieczeństwa upierz może tą co miałeś wczoraj na przedmasówce na sobie i ją weź :D
Co by dwie półkule mózgowe dobrze pracowały zapraszam na WOSK (Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie) każda środa i niedziela - Pole Mokotowskie w okolicach pubu Merlin ;-) ot taka kolorowa żonglująca zgraja ludzi ;-)

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #153 dnia: 22 Cze 2012, 13:14:17 »
Mam... reprezentacji Anglii. :D Może być?
W końcu biało-czerwona, to chyba może.

Offline Aethor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #154 dnia: 22 Cze 2012, 16:16:53 »
To może i ja się przedstawię. Od jakiegoś czasu czytacz, w końcu uczyniłem ten odważny krok i zarejestrowałem się na forum.

Na imię mam Andrzej, na masie byłem ostatniej z wielką przyjemnością i po baaaaardzo długiej przerwie. Poprzednia masa na której miałem przyjemność być odbyła się gdzieś w okolicach 2000-2001 (pamięć już nie ta, ale wiem, że mieszkałem wtedy w Warszawie a na jesieni 2001 wyprowadziłem się do Pruszkowa).

Znaki szczególne - zdecydowanie ponadprzeciętne owłosienie głowy (czytaj długie włosy, wąsy i całkiem pokaźna broda). Rowerem poruszam się czasem komunikacyjnie typu dom-rodzina (Ursynów-Żoliborz) lub dom-praca (Ursynów-Paluch, nota bene w linii prostej to jakieś 4 km, jadąc zgodnie z prawem robię 10,5km, wyjeżdżam z Warszawy, zahaczam o 2 wioski i wracam do Warszawy, ot taka ciekawostka komunikacyjna) częściej jednak dla przyjemności i jako forma rehabilitacji po operacji kolana.

Pozdrawiam

A

PS Dzisiaj zostałem nazwany ormowcem je..nym (pomijam obelgi kwestionujące prowadzenie się mojej matki) po tym jak zwróciłem uwagę pewnemu "gentlemanowi" spacerującemu ddr. Niniejszym dołączam to określenie do bogatej kolekcji.

Rano1

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #155 dnia: 22 Cze 2012, 18:48:17 »
Ochotnicze Rowerowe Miejskie Oddziały !
Witamy serdecznie !  8)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #156 dnia: 23 Cze 2012, 02:08:25 »
Skrzymek - z czym tańczysz? Poi, kij, wachlarze, coś innego? Witaj w klubie, wachlarze i poi :)

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #157 dnia: 23 Cze 2012, 09:35:56 »
Zroweryzowany Oddział Miejskich Ochotników - pozdrawia obywatela z ORMO   :D ;)
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #158 dnia: 23 Cze 2012, 14:03:56 »
Skrzymek - z czym tańczysz? Poi, kij, wachlarze, coś innego? Witaj w klubie, wachlarze i poi :)
Czyżby pomysł na atrakcję na Święto Cykliczne?

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #159 dnia: 23 Cze 2012, 17:25:51 »
Brom - robić tego na rowerze nie potrafię ;) Chociaż monocykl jako atrakcja już jak najbardziej, mamy parę osób na mono. Głównie Thiva kojarzę.

Offline Brom

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #160 dnia: 23 Cze 2012, 18:34:02 »
Brom - robić tego na rowerze nie potrafię ;)
Ale to dopiero za prawie rok. Można się nauczyć. :) Albo znaleźć tandem.

GFM

  • Gość
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #161 dnia: 24 Cze 2012, 01:47:26 »
@Savil: zacznij od poluźnienia sterów, potem jazda bez trzymanki. Po tygodniu prób nabierzesz wprawy.
A dalsze sztuczki cyrkowe to tylko kwestia czasu.

Na wątku "dział humoru" widziałem taki obrazek (jakaś kilkunasta strona o ile cokolwiek pamiętam):
jedzie sobie facio na rowerku, z czterema literami na kierownicy (znaczy tyłem do kierunku jazdy),
ani się nie obejrzy i do tego jeszcze na jakimś szarpidrucie brzdąka. (okulele?)
Niestety paskudny foto a raczej filmomontaż. Jedzie, jedzie i ani razu pedałami nie zakręcił?
I do tego jak równiutko. Kierownicy nie trzyma i ani się nie kiwnie.
Dawno temu (tak coś koło 40 lat ) sam tej sztuczki próbowałem. Oczywiście jazdy tyłem,
a nie drutów szarpania. Nawet mi wychodziło, ale cała ulica moja.
Potem się nieco dorobiłem, lampki, liczniczka i na kierownicy miejsca na cztery litery zabrakło.
Ale jakbyśmy jakiś cyrk mieli odstawić to jeszcze poćwiczę.

Offline skrzymek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #162 dnia: 27 Cze 2012, 23:42:21 »
@Savil z tym tańczeniem i kuglarzeniem to... poi, swingi, flowerstick, żonglerka maczugami, piłkami i chustami, do tego improwizacja teatralna i lecimy :D

Jedno kółko tez mam, ale jeszcze nie nauczyłem się. A Thiva to chyba wszyscy znają już... :P

A właśnie, skoro tańczysz z wachlarzami i poi, to bywasz na polu?
Co by dwie półkule mózgowe dobrze pracowały zapraszam na WOSK (Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie) każda środa i niedziela - Pole Mokotowskie w okolicach pubu Merlin ;-) ot taka kolorowa żonglująca zgraja ludzi ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #163 dnia: 28 Cze 2012, 02:09:30 »
Teraz powinnam zacząć bywać. Wcześniej nie mogłam, bo mam w środy wieczorem próby chóru, a w niedziele bywam u rodziców. Ale chór ma wakacje, więc w środę trzeba będzie się wybrać :)

Offline skrzymek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Powitanie, przedstaw się, opowiedz coś o sobie...
« Odpowiedź #164 dnia: 28 Cze 2012, 17:42:18 »
Ja w środy bywam po 17 (czyt. po pracy), no chyba, że ktoś mnie o 6 rano ściągnie z łóżka i dojadę na 7 do pracy, to po 15 już się bujam po polance ;P
Co by dwie półkule mózgowe dobrze pracowały zapraszam na WOSK (Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie) każda środa i niedziela - Pole Mokotowskie w okolicach pubu Merlin ;-) ot taka kolorowa żonglująca zgraja ludzi ;-)