Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Białołęka, Praga Północ, Targówek

Konsultacje projektów Radzymińska i Rembielińska

(1/3) > >>

jolajola1:
Konsultacje odbędą się 6 czerwca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 84, ul. Radzymińska 277.

Będą dotyczyć :
Rembielińska - projekty obejmuje budowę krótkiego, ale przydatnego łącznika od ul. Kondratowicza do trasy S8. Trasa ułatwi wydostanie się z Bródna i wjazd na most Grota-Roweckiego.

Radzymińska - budowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Radzymińskiej na odc. od ul. Karkonoszy do granicy miasta. W ten sposób powstanie brakujący odcinek drogi dla rowerów, co ułatwi mieszkańcom Targówka i okolicznych miejscowości takich jak Marki, Ząbki, skomunikowanie z istniejącą ścieżką.

link do projektów 1 http://konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/7-nowych-tras-rowerowych-targowek-praga-poludnie-ursynow-wola-i-bielany
link do projektów 2 https://zdm.waw.pl/aktualnosci/kolejne-konsultacje-projektow-nowych-drog-dla-rowerow

Uwaga: na razie projekt Radzymińskiej jest niekompletny, bo nie ma naniesionych nazw ulic. Zgłoszony błąd do ZDM i Pełnomocnika, mają wymienić na projekt czytelny.

uasic:

--- Cytat: jolajola1 w 30 Maj 2016, 15:32:39 ---Uwaga: na razie projekt Radzymińskiej jest niekompletny, bo nie ma naniesionych nazw ulic. Zgłoszony błąd do ZDM i Pełnomocnika, mają wymienić na projekt czytelny.

--- Koniec cytatu ---

Tych nazw? :)

jolajola1:
czyli ja ślepawa jestem... chyba muszę sobie te rysunki na wielkim ekranie wyświetlić
 :(

mp0011:

--- Cytat: jolajola1 w 30 Maj 2016, 21:40:24 ---czyli ja ślepawa jestem... chyba muszę sobie te rysunki na wielkim ekranie wyświetlić
 :(

--- Koniec cytatu ---
Nazwy ulic zostały dodane po uwagach do Rzecznika, wcześniej ich nie było ;)

Raffi:
Projekt imo bardzo potrzebny, Radzymińska jest niefajna.

Natomiast jednego MEGA WAŻNEGO problemu projekt ów nie rozwiązuje - skrzyżowania ze Szwedzką. Cała ta droga wywala się o to miejsce. I jeszcze o odcinek Wileński-Jagiellońska, ale tam właśnie naprawiają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej