Inne sprawy rowerowe > Porady

Ujazdowskie - Piaseczno

(1/3) > >>

Klara:
Nie bywam w tamtych okolicach prawie nigdy (a rowerem nie byłam nigdy, żadnego prawie). Czy wybranie się do Piaseczna rowerem to może być w miarę przyjemna wycieczka, czy tylko spalina i jazda z rozpędzonymi autami? Cel to kościół św. Anny, a jechałabym jakoś z centrum (plac Na Rozdrożu). Jakieś sugestie?

maciek_slon:
Przez Las Kabacki :) A w lesie będą znaki rowerowe na Piaseczno.

jolajola1:
albo Siekierą na drugą stronę Wisły, potem Wałem Zawadowskim do Vogla, potem Wilanów i ścieżka rekresacyjna do granic Wawy, potem 2 km na czuja i lokalnymi drogami do Piaseczna

(aaaa, ja Tobie napisałam drogę z domu, a nie z Ujazdowskich...)

Raffi:
Najprościej i najszybciej to Puławską niestety - spaliny i raczej średnio fajna ulica.

Ale można pojechać bokami. Albo ddr przez KEN do końca, potem przez Las Kabacki do jakiegoś Mysiadła czy nawet od razu gdzieś pod Piasecznem wyjechać, albo tak jak pisała Jola - szlakiem do Powsina i dalej przez las Kabacki i bokami do Piaseczna. Google Maps podpowie w szczegółach.

Pewnie jest też jakaś możliwość jazdy wzdłuż KEN bocznymi ulicami na Zachód od KEN, ale to już miejscowi Ci lepiej powiedzą.

MarioG:
Jezeli nie Puławska to:
Sobieskiego do Miasteczka, w lewo wzdłuż Wilanowskiej do Wilanowa, w prawo wzdłuż Przyczółkowej aż do hotelu Mrówka, tam w Prawo, na 'końcu' na skrzyżowaniu Y w lewo do wjazdu do lasu przy parkingu, w prawo pod górkę, cały czas prosto wzdłuż polany, aż do małej górki i tam znowu Y w lewo, prosto aż wyjedziesz z lasu i caaaaały czas prosto ul. Wilanowską aż do skrzyżowania z małym centrum handlowym po lewej, przez skrzyżowanie prosto i jak leci ulica w prawo łukiem i ciągniesz aż do Fashion House i Puławskiej :) tam kawałek po Puławskiej aż wjedziesz w Piaseczno w tzw prosto w prawo :) przez piaseczo kawałek i jesteś pod kościołem :):)
Raczej nie da się nie trafić :) 90% jedziesz ścieżkami i DDRkami i bez samochodów, albo z minimalnym ruchem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej