Autor Wątek: Kiedy tak będzie i u nas?  (Przeczytany 2222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cor7ez

  • Gość
Kiedy tak będzie i u nas?
« dnia: 19 Maj 2010, 09:31:08 »
"Gazeta" wzniośle ogłosiła maj rowerowym miesiącem w Warszawie, a w Londynie tymczasem trwa właśnie Rok Rowerów, a miasto przygotowało prawdziwą rowerową rewolucję...To pokazuje jak daleko w kategoriach lat świetlnych jesteśmy za Europą
Kiedy tak będzie i u nas? Mam obawy przypuszczać, że nigdy, skoro buduje się dwie ścieżki rowerowe rocznie (plan Warszawy na 2010).
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95193,7896515,W_Londynie_buduja_autostrady_dla_rowerow__a_w_Warszawie_.html

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Kiedy tak będzie i u nas?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2010, 13:58:22 »
Kiedy, kiedy...
to proste.. przecież zaraz po wybudowaniu ósmej linii metra władze wezmą isę za budowę DDR :)

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: Kiedy tak będzie i u nas?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2010, 22:54:03 »
Coś mi się wydaję, że taka mała rewolucja nastąpi w chwili gdy pojawią się pierwsze duże/poważne utrudnienia w ruchu samochodów i komunikacji miejskiej podczas budowy II linii metra.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Kiedy tak będzie i u nas?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2010, 09:38:10 »
że niby jak wyłączą "4śpiących"? tam i teraz jest wolna amerykanka, a policja jak przyjeżdża to tylko jest na trochę jest lepiej :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy tak będzie i u nas?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2010, 17:27:41 »
Coś mi się wydaję, że taka mała rewolucja nastąpi w chwili gdy pojawią się pierwsze duże/poważne utrudnienia w ruchu samochodów i komunikacji miejskiej podczas budowy II linii metra.

Rewolucja w niedojeżdżaniu autem może. Ale z infrastrukturą to nie będzie tak łatwo. Od zamknięcia ulicy nie powstaną automatycznie drogi rowerowe przy 10 innych ulicach. Gdyby to tak działało, to już byłby w Wawie raj rowerowy ;-)

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)