Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Obniżanie krawężników Trasa Siekierkowska

<< < (2/5) > >>

Franc:
Dostałem odpowiedź z ZDM - zapraszają na spotkanie 20 stycznia 2014 o 0900 na skrzyżowania Trasy Siekierkowskiej i Czerniakowskiej

--- Cytuj ---

--- Koniec cytatu ---

jolajola1:
jeżeli nie będzie trzaskającego mrozu, to ja się  postaram pojawić - w sezonie jeżdżę Siekierkowską DDR 3-4 razy w tygodniu i szlag mnie za każdym przejazdem trafia

kaczor1:
@Franc jeśli nie będzie Ciebie na tym spotkaniu (niestety oni umawiają się zwykle w godzinach gdy większość ludzi pracuje) to puść może Pełnomocnikowi jakieś pismo z rysunkiem (propozycją) tej korekty wyługowania.

Po spotkaniu jeśli jest więcej uwag, warto napisać i przesłać do nich jego podsumowanie, bo oni zwykle protokół spisują sobie w biurze bez naszego udziału, a tam często wielu naszych uwag już nie ma.

Franc:
Mi raczej uda się wyrwać z roboty i spróbuje przyjechać rowerem dla lepszego zobrazowania ciasnych zakrętów i ograniczonej widoczności :).
Gorzej jak będzie śnieg, bo wtedy to samochodem do pracy i rower w bagażniku :(. Z drugiej strony, jak o 0700 przyjadę do roboty rowerem, to do 0930 nie wyschną mi ubrania.

jolajola1:
Śnieg sypie i sypie !
Tych cholernych za wysokich krawężników nie bedzie widać, z miotłą chyba trzeba bedzie przyjść-przyjechać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej