Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Bielańska Grupa rowerowa

<< < (3/8) > >>

kapi963:
To reaktywujemy czy nie?? bo temat umarł jakoś

Midziu:
Jasne, że reaktywujemy...tylko potrzebujemy Kogoś, kto Nami pokieruje...kto powie nam co mamy robić, przynajmniej na początku.

Raffi:
-Ustalcie sobie datę spotkania jakąś, zbierzcie się, podzielcie robotą.
-Do zrobienia jest strona grupy (miejsce moze zapewnić Masa, ale musi być co tam wrzucić)
-Ustalcie sobie jakiś punkt Zjazdu Gwiaździstego, z którego co miesiąc ktoś z Was będzie zabierał wszystkich chętnych na dojazd na Masę i w którym będzie Wam wygodnie się zbierać, gdy bedziecie robic coś lokalnie
-Reklamujcie grupę i zjazd na stronie, plakatach (możecie zrobić własne), ulotkach itp
-Wymyślcie co jeszcze chcecie wspólnie zrobić - wycieczki, akcje upominania kierowców by nie parkowali na drogach rowerowych, zinwentaryzowanie dróg rowerowych w dzielnicy i stworzenie mapki, akcje wysylania pism, bądź lobbowania na urzędzie dzielnicy by budowali drogi rowerowe, naukę serwisowania roweru dla ludzi...

Pomysłów są tysiące (te moje to tylko przykłady) i nikt Wam ich w głowę nie wciśnie - sami musicie wiedzieć, co Wam przeszkadza, czym chcecie się zajmować, co według Was jest na Bielanach potrzebne.

Ja mogę Wam doradzić jak zrobić coś, co chcecie zrobić. Ale z Białołęki nie powiem Wam co jest dla Was istotne i co chcecie robić u siebie w dzielnicy, bo po prostu tego nie wiem ;-) Moim zdaniem kluczowe jest byście się w tym celu spotkani i pogadali sobie na spokojnie w realu co Was wkurza gdy jeździcie po dzielnicy orz co kazdy z Was chciałby i mógłby zrobić.

kapi963:
Raffi a mogli byście nam zwolnić stronę http://bielany.masa.waw.pl/
 bo to chyba na waszym serwerze ona jest ??

Maćkofff:
Musicie napisać do Generalo (kontakt do niego na ww. stronie) aby podał Wam hasło do serwera. Oczywiście to samo może zrobić Skeler ale... jest daleeeeeko ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej