Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Pasy rowerowe Goworka - Spacerowa

<< < (4/11) > >>

Raffi:

--- Cytat: maciek_slon w 06 Sie 2013, 22:20:08 ---Jadąc dziś Spacerową zauważyłem tablice z przepiękną dla mnie informacją - w dniach 8-11 sierpnia przeprowadzony zostanie remont ulic Goworka i Spacerowej :D Już za tydzień będzie można śmigać nowym bike-pasem!

--- Koniec cytatu ---

Ja też się cieszę, zwłaszcza że to najszybsza trasa ode mnie z roboty do ZM i centrum, więc jeżdżę nią regularnie, bywa że po 6 razy w tygodniu.

kultowy:
przejechałem się dziś z rana samego spacerową - jest nawet ok. pas szeroki (sporo szerszy od tego przy tamce), samochody sie na niego nie wbijały, nawierzchnia równa, kąt nachylenia dużo łagodniejszy od sąsiedniej belwederskiej (licznik ani razu nie spadł poniżej 21 km/h,). najbardziej kuriozalne jest połączenie ze ścieżką (która prowadzi obecnie donikąd) - trzeba przeciąć chodnik zaraz przy pasach, podejrzewam, że w tak zwanych godzinach szczytu będzie to slalom między pieszymi. ja jechałem w okolicach 7, ale bywam tu od czasu do czasu późniejszym popołudniem i tłumy przy przejściu zdarzają się konkretne.

maciek_slon:
Z tego powodu lepiej jest pojechać prosto, w Klonową, a potem ew. w Boya jeśli chce się w kierunku Batorego jechać, Polną jeśli interesuje nas Politechnika bądź ciąć dalej Marszałkowską, jeśli do Centrum.

em c:
jadąc na politechnikę lepiej wybrać trasę marszałkowksa-pl.zbawiciela-nowowiejska, jadąc polną trzeba zasuwać po chodniku przy riwierze, pokonać mało sympatyczne rondo i cały kawałek od drugiej strony ronda znów pokonywać po chodniku (polna między pl. politechniki a waryńskiego jest jednokierunkowa)

em c:
Dużo czerwonych pól w dolnej części pasa, ale nadal brak chociażby jednego poziomego znaku roweru. Natomiast na krawęzniku widać techniczne napisy sprayem, więc pewnie jeszcze coś się będzie działo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej