Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Pasy rowerowe Goworka - Spacerowa

<< < (3/11) > >>

maciek_slon:
Czyli pewnie odłożą to na wakacje, bo wtedy mniejszy ruch. Szkoda że jeszcze tyle miesięcy czekania, bardzo dobrze że wreszcie będzie tam normalnie.


--- Cytat: Raffi w 12 Mar 2013, 07:15:09 ---Nie wiem czemu, ale zawsze jakoś wolałem Gagarina i Spacerową niż Chełmską i Dobrą. Może kwestia nachylenia podjazdu - na Gagarina dużo fajniej się podjeżdża. A może kwestia szerokości jezdni - mnie szerokie jezdnie nie straszą, a ruch na nich tak niewielki, że jedzie się bardziej lightowo niż na Chmielnej, która jest wąska i gdzie jest gorsza widoczność na skrzyżowaniach.

--- Koniec cytatu ---

Dolną ;-) Ja natomiast najczęściej wybieram wariant Chełmska->Belwederska->Spacerowa.

Raffi:

--- Cytat: maciek_slon w 12 Mar 2013, 09:29:37 ---
--- Cytat: Raffi w 12 Mar 2013, 07:15:09 ---Nie wiem czemu, ale zawsze jakoś wolałem Gagarina i Spacerową niż Chełmską i Dobrą. Może kwestia nachylenia podjazdu - na Gagarina dużo fajniej się podjeżdża. A może kwestia szerokości jezdni - mnie szerokie jezdnie nie straszą, a ruch na nich tak niewielki, że jedzie się bardziej lightowo niż na Chmielnej, która jest wąska i gdzie jest gorsza widoczność na skrzyżowaniach.

--- Koniec cytatu ---

Dolną ;-) Ja natomiast najczęściej wybieram wariant Chełmska->Belwederska->Spacerowa.
--- Koniec cytatu ---

Hehe, jak zwykle pokaszaniłem nazwy ulic. Sorry.

A wariantu Chełmska->Belwederska->Spacerowa nie testowałem. Będę musiał spróbować.

maciek_slon:
Jadąc dziś Spacerową zauważyłem tablice z przepiękną dla mnie informacją - w dniach 8-11 sierpnia przeprowadzony zostanie remont ulic Goworka i Spacerowej :D Już za tydzień będzie można śmigać nowym bike-pasem!

pszyszek:
Ja bym się tak nie cieszył. Na Gandhi też miały być pasy, w ostatni weekend zrobiono remont nawierzchni północnej jezdni, pasy odmalowano po staremu.

maciek_slon:
O ile dobrze zrozumiałem wypowiedzi p. Pełnomocnika d/s Roweropochodnych to nowa organizacja z pasami na spacerowej jest obowiązująca, zatwierdzona przez wszystkich świętych i taka ma być zrobiona...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej