Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Krótki czas sesji logowania.

(1/2) > >>

Mr_Brush:
Moim zdaniem, czas sesji logowania na forum jest za krótki. Chodzi mi o okres nieaktywności użytkownika, po upływie którego, następuje automatyczne wylogowanie. Chciałem napisać dłuższy tekst, przedstawiający propozycję na Turystyczną Masą. Było wszystko, mapa i pełny opis trasy, wiec napisanie tego trochę zajęło. Po próbie wysłania treści, błąd. User wylogowany, a cały tekst diabli wzięli. Nie miałem już serca smarować tego od nowa, tego samego dnia. Jeśli macie taką możliwość, watro by było wydłużyć ten czas, bo to może przysporzyć niepotrzebnych nerwów i niechęci do ponownego pisania.

mplonski:
Z tego co pamiętam to w stopce można się zalogować podając czas sesji.

Jeśli nie korzystamy z współdzielonych komputerów, to funkcja zapamiętania na zawsze działa bardzo dobrze :) (nie pamiętam już kiedy się logowałem ostatni raz)

Drex:
Tak jak mówi Maciek:Logując się "na dole" zaznacz tak jak na screenie.

Savil:
A w razie czego jest taki dodatek do firefoxa jak Lazarus - zapamiętuje wszystko wpisane i cokolwiek się stanie z przeglądarką, można ją potem otworzyć, wejść w Lazarusa i odzyskać tekst. Tylko dobrze jest czyścić co jakiś czas.

Maćkofff:

--- Cytat: Mr_Brush w 13 Mar 2010, 10:36:46 ---Chciałem napisać dłuższy tekst, przedstawiający propozycję na Turystyczną Masą. Było wszystko, mapa i pełny opis trasy, wiec napisanie tego trochę zajęło. Po próbie wysłania treści, błąd.
--- Koniec cytatu ---

Spróbowałeś w nowej karcie zalogować się na forum masy, następnie w tej w której wyświetlił się błąd kliknąć "wstecz" i ponownie przesłać dane? W wielu przypadkach działa.

Mówi się, że ludzie dzielą się na tych co robią backupy i na tych co będą je robić. Jak piszę coś dłuższego to zawsze robię "zaznacz wszystko" - "kopiuj" właśnie na takie niespodziewajki ;) Ale jak już to koledzy wcześniej powiedzieli. Zapamiętaj sobie sesję na "zawsze". Ewentualnie wyczyść ciastka wcześniej, co by nowe się ładnie zapamiętało i będzie git; )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej